پاورپوینت تکنولوژی wi-fi

پاورپوینت تکنولوژی wi-fi

پاورپوینت-تکنولوژی-wi-fi

دانلود پاورپوینت با موضوع تکنولوژی wi-fi،
در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش شامل:


فهرست مطالب :
تاریخچه
Wi-fi به چه معناست؟
فناوری wi-fi
راه اندازی شبکه بی سیم داخلی
امنیت wi-fi
مزایا و معایب
علامت تجاری و لگوی رسمی
چرا wi-fi رشد کرده است؟
کاربردها
نتیجه گیری
منابع

بخشی از متن پاورپوینت
تاریخچه
در ١٩٤٢ یک نوازنده پیانو به نام جورج آنسیل و یک هنرپیشه سینما به نام هدی لامار روشی به نام رمزنگاری رادیویی پرش فرکانسی ثبت می کنند.
   در سال ١٩٩٠ انجمن مهندسان برق و الکترونیک  شروع به استاندارد سازی      این فناوری ارتباطی می نماید.   سرانجام نخستین استاندارد در این زمینه را     با  شماره   '802.11   برای  ارتباط  بدون  سیم و از  طریق  هوا  بین        سرویس گیرنده و سرویس دهنده' معرفی می نماید. 
دو سال بعد یعنی در ١٩٩٩ دو گونه دیگر از استانداردهای  با عناوین       b 802.11 و a 802.11  معرفی می گردند و تاییدیه Wi-Fi برای محصولات مبتنی بر b 802.11 صادر می گردد.

دانلود فایل


پاورپوینت تکنولوژی wi-fi

تکنولوژی wi,fi, پاورپوینت تکنولوژی wi,fi, دانلود رایگان پاورپوینت تکنولوژی wi,fi, دانلود پاورپوینت تکنولوژی wi,fi, دانلود پاورپوینت در مورد تکنولوژی wi,fi, تحقیق تکنولوژی wi,fi, پاورپوینت آماده تکنولوژی wi,fi, دانلود تحقیق تکنولوژی wi,,,,

سایر رشته های مهندسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
سایر رشته های مهندسی
سایر رشته های مهندسی
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید