مجموعه سوالات امتحانی پایه اول ابتدایی

مجموعه سوالات امتحانی پایه اول ابتدایی

مجموعه-سوالات-امتحانی-پایه-اول-ابتدایی

دانلود مجموعه سوالات امتحانی پایه اول ابتدایی،
در قالب pdf و در 40 صفحه.


توضیحات:
در بسته حاضر نمونه سوالات امتحانی هر نیم سال تحصیلی که از سوالات پرتکرار هر درس کتاب می‌باشند در 30 صفحه و با فرمت pdf برای کسب نمره 20 تهیه شده است.

بسته حاضر شامل 22 برگه آزمون نیم سال اول و دوم تحصیلی و عین سوالات برگزار شده در مدارس  بوده، هم چنین شامل 40 صفحه سوال می باشد.

در بسته جاضر 6 دسته سوال مربوط به نیم سال اول تحصیلی می‌باشد که با قالبی مناسب و کودک پسند برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی تهیه شده است. تمامی سوالات نیم سال تحصیلی از سوالات طرح شده توسط آموزگاران محترم در مدارس می‌باشد.

و نیز 6 دسته سوال مربوط به نیم سال دوم تحصیلی می‌باشد که به راحتی پاسخگویی احتیاجات دانش آموزان برای آمادگی صددرصدی در آزمون ریاضی می‌باشد.

ضمناً سوالات هر نیم سال تحصیلی و سوالات پایان ترم چندین مدرسه ابتدایی به صورت کامل آورده شده است.

در پایان نیز نمونه سوالات امتحانی پایان ترم بسیاری از مدارس ایران را برای تثبیت یادگیری خود پاسخ می‌دهید تا کسب نمره 20 در آزمون را به یک حقیقت تبدیل کنید.
دانلود فایل


مجموعه سوالات امتحانی پایه اول ابتدایی

سوالات ریاضی اول ابتدایی,40 صفحه سوال امتحانی اول ابتدایی,نمونه سوالات اول ابتدایی,سوالات ترم اول پایه اول ابتدایی,سوالات امتحانی پایه اول,سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی,سوالات امتحانی ریاضی,نمونه سوالات ریاضی اول ابتدایی,همه سوالات ریاضی اول

ریاضیات

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
تدریس ریاضیات
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید