پاورپوینت زندگی نامه حافظ شیرازی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت زندگی نامه حافظ شیرازی

پاورپوینت زندگی نامه حافظ شیرازی

پاورپوینت-زندگی-نامه-حافظ-شیرازی

دانلود پاورپوینت زندگی نامه حافظ شیرازی،
در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
زندگی حافظ
آرامگاه حافظ در پول های ایرانی
دیوان حافظ
غزل ها
رباعیات
کلید کلمات دیوان
حافظ و عرب ها
فال حافظ
علاقه حافظ به شیراز


بخشی از متن پاورپوینت:
متولد 727 هجری قمری برابر با قرن چهارده میلادی و معروف شده به لقب لسان الغیب شاعر بزرگ ایرانی می باشد. بعضی از شعرهای حافظ به شکل غزل می باشند که به غزلیات حافظ یا همان فال حافظ معروف شده است.
نوع سخن و تمایل شعرهای حافظ به سمت خواجوی کرمانی می باشد. خواجوی کرمانی مهم ترین تاثیر را روی شاعرهای بعد از خویش گذاشته است. در قرن های 18 و 19، شعرهای وی را به زبان هایی غیر از پارسی مشابه اروپایی ترجمه کرده اند و نام حافظ به مجالس ادبی غرب هم نفوذ کرده است.
هرسال در 20 مهرماه در شیراز و مقبره حافظ مراسم بزرگداشت حافظ با پژوهشگرهای داخلی و خارجی برگزار می شود. در تقویم، روز 20 مهر روز بزرگداشت خواجه حافظ شیرازی می باشد.
دانلود فایل


download

پاورپوینت حافظ,پاورپوینت حافظ شیرازی,پاورپوینت درباره حافظ شیرازی,پاورپوینت در مورد حافظ شیرازی,دانلود پاورپوینت حافظ شیرازی,پاورپوینت زندگینامه حافظ شیرازی,پاورپوینت زندگی نامه حافظ شیرازی,دانلود رایگان پاورپوینت حافظ شیرازی,دانلود پاورپوینت

ادبیات

حافظ شیرازی

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper