دانلود پاورپوینت در باره ی كاربرد Modem در كامپيوتر

دانلود پاورپوینت در باره ی كاربرد Modem در كامپيوتر

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 13 اسلاید

 

 

 

نمونه متن :

 

 

  • مودم (Modem)

براي انتقال اطلاعات از کامپيوتر شما، مودم اطلاعات را به صورت امواج ديجيتال دريافت مي کند و آن را پس از تبديل به امواج آنالوگ بر خطوط تلفن سوار مي کند(Modulating). در سوي ديگر خط ارتباطي مودم گيرنده عملي مانند همتاي فرستنده خود را انجام ميدهد. به عبارت ديگر مودم گيرنده داده ها را به صورت امواج آنالوگ از طريق خط تلفن دريافت مي کند و پس از تبديل آن ها به امواج ديجيتال به کامپيوتر انتقال مي دهد Demodulating) )به همين دليل مودم ها را مي توان ابزاري تلفيق کننده تفکيک کننده Modulator-Demodulator)  )دانست.   


 انواع مودم:

 مودم ها به دو گروه کلی داخلی (internet)  و خارجی (external) تقسیم می شوند .

ابزارهای مورد نیازبرای کار کردن با اینترنت:

1- یک دستگاه کامپیوتر .

2- خط تلفن .

3- مودم  .

4- اشتراک اینترنت .

5- نصب نرم افزارهای مورد نیاز مانند مرور گر وب .

 

مودم های داخلی (Internal) :

 

 مدل‌های داخلی به صورت کارت در یکی از شکاف‌های روی مادربرد در گذرگاهای، PCI و یا ISA، مادربرد قرار می‌گیرند  و توسط یک کانکتور RJ-11 به خطوط تلفن متصل می شود.مودم های داخلی بین 6 هزار تا 16 هزار تومان قیمت دارند . بهترین مودم های داخلی موجود در بازار در حال حاضر مودم Intel هستند .
مودم های خارجی (External )
 
مودم‌های خارجی که بیرون از کیس قرار می‌گیرند، که برد الکترونیکی آن درون جعبه مخصوصی  قرارداشته و در خارج از کامپیوتر قرار میگیرد که توسط کانکتور BD-9  به یکی از پورت های سریال کامپیوتر متصل می شود.مودم های خارجی نیز بین 20 هزار تا 100 هزارتومان قیمت دارند . بهترین مدل های آنها USrobotics، Aztechو Zoltrix می باشند .

      نوع سوم:

 در کامپیوترهای لپ تاپ بکار میرود شامل یک کارت است که در شیار PCMCIA قرار میگیرد و این کارت در واقع در برگیرنده کل برد الکترونیکی مودم است.

 

کار مودم چیست؟
کار مودم تبدیل علائم کامپیوتری به سیگنال‌های تلفنی وبالعکس می‌باشد.

 

 

Image result for ‫مودم‬‎

 

 

 

 

 

 

 

 


دریافت فایل


دانلود پاورپوینت در باره ی كاربرد Modem در كامپيوتر

دانلود پاورپوینت آماده, کاربرد Modem در کامپيوتر

عمومی و آزاد

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
نظریه های عمومی مدیریت
عمومی و آزاد
عمومی و آزاد
عمومی و آزاد
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید