پاورپوینت درباره روش استفاده از متون علمی شیمی

پاورپوینت درباره روش استفاده از متون علمی شیمی

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 63 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

معرفي ACS

بخش انتشارات ACS سعي دارد تا براي اعضا انجمن علمي جهاني يك مجموعه جامع را با كيفيت بالا در ارتباط با شيمي و علوم مرتبط  ارائه دهد.در حال حاضر بيش از 30 مجله و نشريه ويرايش شده توسط اين ناشر به صورت تمام متن(fulltext)  ارائه مي شود . سالانه در حدود 140000 صفحه تحقيقاتي هم به صورت نسخه هاي چاپي و هم به صورت صفحات وبي منتشر مي شوند و به همراه اين مقدار 90000 صفحه اطلاعات نيز در شبكه در دسترس مي باشند. با ايجاد ACS Journal Archives در سال 2002 دستيابي به 3 ميليون صفحه مقالات شيمي كه متعلق به سال 1879 به بعد بودند ميسر گرديد.

انتشارات ACS يكي از بخش هاي انجمن شيمي آمريكا مي باشد. ACS در سال 1876 تاسيس شد و بزرگترين انجمن شيمي مي با شد كه بيش از 163000 عضو دارد. ACS تحقيق هاي دانشگاهي و كنفرانس هاي علمي را نيز ارائه مي نمايد.

 

::Citation Find

از منوي كشويي نام نشريه مورد نظر خود را انتخاب و شماره جلد آن را در كادر Vol و شماره صفحه اول را در First Page قرار دهيد و جستجو كنيد يا با  وارد كردن  عدد (Digital Object Identifier (DOI جستجو كنيد.

 

جستجوي مقدماتي(Basic)

در روش جستجوي مقدماتي كليد واژه هاي مورد نظر خود را با استفاده از عملگرهاي and، or و not در كادرهاي جستجو وارد كنيد.

در اين روش شما مي توانيد فيلدهاي جستجو را مشخص كنيد  كه عبارتند از عنوان مقاله( Title)، نويسنده(Author)، چكيده(Abstract)، عنوان يا چكيده مقاله (Title or Abstract)، در هر جاي مقاله(Anywhere in Article) ميباشد. 


دریافت فایل


پاورپوینت درباره روش استفاده از متون علمی شیمی

پاورپوینت,روش استفاده از متون علمی شیمی,معرفی ACS

علوم پایه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
سایر رشته های علوم پایه
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
آزمون های پروانه اشتغال مهندسی معدن
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید