دانلود تحقیق درباره شرایط انعقاد قرارداد اقتصادی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

دانلود تحقیق درباره شرایط انعقاد قرارداد اقتصادی

دانلود تحقیق درباره شرایط انعقاد قرارداد اقتصادی

تعداد صفحات:16

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

 

مقدمه :

توسعه‌دهندگان مالتي‌مديا در حال داخل شدن به روابط تجاري با افراد يا گروههايي هستند تا به آنها كمك كنند كارهاي چندرسانه‌أي را توليد كرده و پخش كنند. بيشتر اين روابط به قراردادهايي نتيجه مي‌شود كه پيامدهاي قانوني دارند. بيشتر قراردادها بصورت نوشته ارائه نمي‌شوند ولي با اين وجود قابل اجرا و نافذ هستند. هدف اين مجموعه فراهم آوردن يك ديد كلي نسبت به پايه‌هاي اساسي قوانين قراردادها است.

  قرارداد چيست؟

قرارداد يك موافقت‌نامه قابل اجرا و قانوني بين دو يا چند گروه است. هسته بيشتر قراردادها يك مجموعه از قولهاي دو جانبه (یا در اصطلاح قانوني، "ملاحظات") است. قولهايي كه هر يك از گروهها داده‌اند حقوق و وظايف آنها را مشخص مي‌كند.

قراردادها در دادگاه قابل اجرا هستند. اگر يك طرف قرارداد به وظايف قراردادي خود عمل كند ولي طرف مقابل عمل نكند، ("قرارداد را بشكند") به طرفي كه به وظايف خود عمل كرده است در دادگاه اين حق داده مي‌شود تا به حقوق خود برسد.

مثال: شركتي قول مي‌دهد تا به يك طراح گرافيك در ازاي طراحي يكسري كارهايي كه مربوط به مالتي‌مديا مي‌شود 5000 دلار بپردازد. طراح گرافيك آنها را توليد كرده و همانطور كه در قرارداد ذكر شده بود نزد شركت مي‌برد. شركت نيز اذعان دارد كه مواد طراحي شده با مشخصات قرارداد همخواني دارند. اگر شركت پول طراح را بپردازد، طراح مي‌تواند به دادگاه رفته و بر ضد شركت به جرم شكستن قرارداد شكايت كند.

معمولاً چاره گروهي كه قرارداد را نشكسته است براي شكستن قرارداد پول خسارتي است كه آن شركت را در موقعيت لذت‌بخشي قرار مي‌دهد كه قرار بود قرارداد اجرا شود. تحت شرايط خاص، دادگاه به گروهي كه قراردادشكني كرده است دستور خواهد داد تا به وظايف قراردادي خود عمل كند.

چون قراردادها قابل اجرا هستند، گروههايي كه وارد قرارداد مي‌شوند مي‌توانند به آن در مورد ساختاربندي روابط تجاري خود اعتماد كنند.


دریافت فایل

download

دانلود تحقیق,شرایط انعقاد قرارداد اقتصادی,تحقیق رشته اقتصاد

علوم انسانی

شرایط عمومی و خصوصی پیمان

سایر رشته های فنی مهندسی

داروهاي مؤثر بر انعقاد خون

سایر رشته های فنی مهندسی

قرارداد پیمانکاری

سایر رشته های فنی مهندسی

طبقه بندی اقتصادی

سایر رشته های فنی مهندسی

تحقیق استاندرادهاي OSHA

روانشناسی و علوم تربیتی

72 دیو

کتب علوم جفر و رمل

مجموعه علم جفر

کتب علوم جفر و رمل

تقریر مبحث وضع

سایر رشته های علوم انسانی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper