دین گرایی، خرافه گرایی

دین گرایی، خرافه گرایی

خرافه ها یا خرافات آسیب های جدی برای دین بوده و هستند ؛ آنها پدیده های جدیدی نیستند و در طول تاریخ همیشه همراه دین و دینداران بوده اند و آسیب های خود را به بدنه و درون دین وارد ساخته اند. 

 خُرافه ها، برای دین آسیب اند، آسیب بسیار ویران گر و خرد کننده، موریانه هایی که به هرچه، هرچند سر به آسمان سوده، توانا و پهن پیکر، رخنه کنند، به زمین اش می افکنند و تار و پودش را از هم می درند.

 خرافه ها، دین را از کارایی، نجات بخشی، روح نوازی، معنویت گستری، شادابی آفرینی و جامعه سازی ترازمند و قانون مند، می اندازند و انسان باورمند به دین را به انزوا سوق می دهند و از چرخه جامعه و گردونه زندگی اجتماعی و نقش آفرینی مثبت و کارآمد در ساحتهای گوناگون باز می‌‌دارند.

 

پاورپوینت 34 اسلایدی "دین گرایی ، خرافه گرایی" (یکعدد فایل پاورپوینت با فرمت PPTX و یکعدد فایل PDF) با کیفیت عالی تقدیم حضورتان می گردد.

مناسب بعنوان تحقیق دانش آموزی، دانشجویی و افراد حوزوی

حجم فایل فشرده: 13.5 مگابایت

همراه با نسخه PDF فایل برای انواع گوشی موبایل

.


دریافت فایل


دین گرایی، خرافه گرایی

خرافات , خرافه گرایی , گرایش به خرافات , دین گرایی , ریشه های خرافات

علوم انسانی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
علوم انسانی
سایر رشته های علوم انسانی
سایر رشته های علوم انسانی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید