پاورپوینت نور و رنگ

پاورپوینت نور و رنگ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود پاورپوینت با موضوع نور و رنگ

درس:   انسان، طبیعت، معماری

 در قالب ppt ودر47اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق: 

نور شفافترین، نرمترین، آساترین و ارزانترین مواد ساختاری موجود در تولید کیفیت ها و اشیای مورد نیاز محیط انسانی، چیزی است که امکان شخصیت سازی و حیات بخشیندن به فعالیتهای روزمره و بازنمائی زندگی در تصورات و حالات روانی متغیر را فراهم می سازد .

نور نه تنها نقش مهمی در ارزش گذاری بر عناصر معماری دارد. بلکه یکی از عوامل مهم تعیین کنندة فضا نیز محسوب می شود نور در دگرگونی ماهیت فضایی و کالبدی تاثیری بسیار دارد.

تعريف:
نور از نظر فيزيکی عبارت است از انرژی تشعشعی که بِين طول موجهای مشخص واِقع شده است .
از سوی ديگر تظاهر ديد از انرژی تشعشعی.

تادائو آندو :

نور سرچشمه وجود همه هستی است، با روشن کردن سطح اجسام نور به آنها پیرامون و یک محیط مرئی را اهدا می کند و جمع شدن سایه در پشت آنها به اجسام عمق می دهد. اجسام تنها در مرزهای روشنایی و تاریکی است که معنی پیدا می کنند و شکل خود را به دست آورده و نشان می دهند، روابط داخلیشان کشف می شود .

لوکوربوزیه:

معماری بازی هنرمندانه دقیق و خیره کننده مجموعه ای از اجسام ساخته شده در زیر نور است، چشمهای ما برای این آفریده شده اند که فرمها را زیر نور ببینند این سایه روشنها هستند که فرمها را در مقابل ما نمایان می سازند.

 

 

 

 

 

 

 


دریافت فایل


پاورپوینت نور و رنگ

نور و رنگ

فنی و مهندسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید