تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید

تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید

تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید

اولین و بی نظیرترین کتاب مدیریتی برای تالارهای پذیرایی

تالارداری یکی از پردرآمدترین شغل های ایران است ولی متاسفانه اکثر تالارداران از تمام پتانسیل های این شغل پولساز استفاده نمی کنند. با خواندن این کتاب با نکات و ایده هایی برای افزایش فروش و در نتیجه درآمد و سود تالار پذیرایی آشنا می شوید.

 
امروزه تالارداری با سال های قبل بسیار فرق کرده است. مدت زیادی از زمانی که تقریبا تمام مردم مراسم هایشان را در منازلشان برگزار می کردند نگذشته و هنوز هم در برخی شهرستان ها این روند ادامه دارد. وقتی مردم به تدریج به تالارها روی آوردند، توقعی بیش از آن چه در منازلشان می گذشت نداشتند ولی به تدریج توقع آن ها افزایش پیدا کرد. این روند همچنان ادامه دارد و امروز تعداد تالارها و تنوع خدماتشان باعث شده که هر روز توقعات بسیار جدیدتری برای مردم شکل بگیرد. عنوان اصلی این کتاب ایجاد حس خوب است. حس خوب برای تالاردار که بعد از هر مراسم از شغل خود احساس رضایت بیش تری می کند. همچنین حس خوب برای مشتریانی که از تالارهایی که مطالب این کتاب را پیاده می کنند.

تالارداری برنده است که کاملا به خواسته های مشتری و نحوه برآورده کردن آن ها تسلط داشته باشد و بتواند این کارها را طوری انجام دهد که خود مردم بیشترین تبلیغ را برایش انجام دهند.

برخی از مزایای این کتاب

به محض این که مراحل خرید را تکمیل کنید این کتاب را به صورت پی دی اف دریافت می کنید و نیازی نیست منتظر بمانید تا این کتاب به دستتان برسد. از همین لحظه می توانید وارد دنیای شگفت انگیز کتاب تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید شوید.

تفاوت این کتاب با کتاب های مدیریتی دیگر چیست؟

این روزها با یک جستجوی ساده به هزاران مقاله، کتاب و دوره در زمینه مدیریت کسب و کار برخورد می کنید. ولی هیچ کدام از آن ها مخصوص شغل شما نیست و فقط موضوعات عمومی مطرح می شود که شما باید با صرف وقت و انرژی زیاد آن ها را در کسب و کار خود اجرا کنید. ولی مطالب این دوره کاملا اختصاصی است و بلافاصله بعد از هر درس می توانید شروع به اجرای آن ها در تالار خود نمایید.

همچنین بعضا دوره هایی هم در رابطه با اصول تشریفات و پذیرایی برگزار می شوند که اجرای آن ها تاثیر خاصی بر افزایش تعداد قرارداد های شما در کوتاه مدت ندارد. ولی مطالب این کتاب رابطه مستقیم با تعداد قراردادهای شما دارد.

آیا مطالب این کتاب کاربردی است؟

هیچ کدام از مطالب این دوره بدون پیاده سازی و اجرا مطرح نشده اند. تمام آن ها قبلا اجرا شده اند و عملی بودن و بازدهی آن ها کاملا اثبات شده است. همچنین ایده هایی زیادی در این کتاب مطرح شده است که با توجه به شرایط تالارتان می توانید بهترین آن ها را برای پیاده سازی انتخاب کنید.

ایجاد حس خوب تالار خود را به ماشین پولسازی تبدیل کنید

مبلغ سرمایه گذاری بر روی اولین کتاب افزایش فروش تالارهای پذیرایی در ایران : 127000تومان

فرمت دوره: پی دی اف

نویسنده اولین کتاب در حوزه تالارداری در ایران: علیرضا فرجامی

 

 

طراحی سناریوی صفر تا صد مشتری

در این بخش یک سناریو از لحظه ای که مشتری اولین تبلیغ شما را می بیند یا می شنود تا سال ها بعد از انجام مراسمش برایتان تدوین شده است تا بدانید در هر مرحله چه اتفاقاتی باید رخ بدهد.

آموزش تمام نکات مربوط به ارتباط پرسنل و مشتری

برای تمام لحظاتی که با مشتری برخورد دارید، ایده هایی مطرح شده است و نحوه انجام آن ها هم همراه با جزئیات ذکر شده است. همچنین در هر بخش که کسی از پرسنلتان به غیر از خودتان با مشتری ارتباط دارد هم جزئیاتش مطرح شده است. برای مثال از نگهبان گرفته تا منشی و بقیه پرسنلی که با مشتری برخورد رو در رو دارند.

شرح وظایف برخی از کلیدی ترین کارکنان یک تالار پذیرایی

این چک لیست ها به شما کمک می کند تا بدانید از هر شخص در مجموعه اتان چه انتظاری باید داشته باشید. به علاوه می توانید این چک لیست ها را برایشان پرینت بگیرید تا همیشه با مراجعه به آن ها بدانند دقیقا باید چه کاری انجام بدهند.

ایده هایی برای کسب درآمد از حاشیه مراسم ها

اگر فکر می کنید تنها منبع درآمد شما فقط برگزاری مراسم هاست، این بخش دقیقا برای شماست. با ایده هایی آشنا می شوید که درآمد شما را بسیار افزایش می دهد.

و ده ها مورد مهم و کاربردی دیگر…

اگر تالاردار هستید و  به هر دلیلی حوصله  مطالعه کتاب جذاب  “تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید” را ندارید، می توانید یکی از بهترین و قابل اعتمادترین کارمندان خود را انتخاب کنید تا او این کتاب را مطالعه کند  و تالار شما را تبدیل به ماشین پولسازی کند!

 

 

بله. شما باید یک تالاردار، مدیر تالار یا شخصی باشید که می خواهید درآمد یک تالار را افزایش دهید و همچنین اهل یادگیری باشید و در برابر آن مقاومت نکنید.


دریافت فایل


تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید

تالارپذیرایی, تالار عروسی, باغ تالار, تشریفات عروسی

کارآفرینی ، طرح توجیهی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
کارآفرینی ، طرح توجیهی
برق، الکترونیک، مخابرات
برق، الکترونیک، مخابرات
( دامپ ، DUMP ) ویژه تعمیرکاران
( ناند ، NAND ) ویژه تعمیرکاران
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
طرح لوستر و آباژور
طرح لوستر و آباژور
کارآفرینی ، طرح توجیهی
طرح های توجیهی
کارآفرینی ، طرح توجیهی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید