تحقیق درباره فعالیت انتخاباتی احزاب و چهره های سیاسی

تحقیق درباره فعالیت انتخاباتی احزاب و چهره های سیاسی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 52 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

رئیس ستاد انتخابات کشور: ۴۷۵ نفر ثبت نام کردند

پس از ثبت نام چهره های مطرح جریان های سیاسی کشور برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دهم حمایت های رسمی شخصیت های سیاسی، احزاب، تشکل ها و جمعیت های مختلف از آن ها افزایش یافته  و این حمایت ها شکل رسمی تری به خود گرفته است.کامران دانشجو رئیس ستاد انتخابات نیز روز گذشته درنشستی خبری اعلام کرد: درپایان مهلت ثبت نام برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، ۴۷۵ نفر ثبت نام کردند.

 

دانشجو: اسامی داوطبان احراز صلاحیت شده ۳۰ اردیبهشت  اعلام می شود

کامران دانشجو رئیس ستاد انتخابات کشور روز گذشته در نشست خبری با اعلام این که ۴۷۵ نفر برای نامزدی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. به گزارش واحد مرکزی خبر رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: از ۴۷۵ داوطلب ریاست جمهوری ۴۳۳ نفر مرد و ۴۲ نفر زن هستند.دانشجو افزود: از تعداد داوطلبانی که به صورت قطعی در ستاد انتخابات کشور نام نویسی کرده اند ۳۰ نفر کمتر از ۲۵ سال، ۳۹ نفر بین ۲۵ تا ۳۰ سال، ۱۳۹ نفر در محدوده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال، ۱۱۵ نفر بین ۴۰ تا ۵۰ سال، ۹۸ نفر ۵۰ تا ۶۰ سال و ۵۴ نفر محدوده سنی ۶۰ سال به بالا داشته اند.وی گفت: مسن ترین داوطلب ریاست جمهوری مردی ۸۶ ساله و جوان ترین داوطلب مردی ۱۹ ساله است.دانشجو درباره تحصیلات این داوطلبان تصریح کرد: از این تعداد یک نفر تحصیلات حوزوی با درجه اجتهاد، یک نفر فوق دکترا، ۳۵ نفر دکترا، ۲۱۶ نفر لیسانس و فوق لیسانس دارند.رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: وزارت کشور ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت اسامی داوطلبان احراز صلاحیت شده قطعی ریاست جمهوری را اعلام و آگهی آن را منتشر می کند.وی اضافه کرد: مسئولان ستادهای تبلیغاتی نامزدهای احراز صلاحیت شده نیز می توانند برای همه صندوق های شعب اخذ رای، نمایندگانی را به ستاد انتخابات کشور معرفی کنند و باید اسامی نمایندگان خود را از اول تا ۱۷ خرداد ارائه کنند تا برای آنان کارت شناسایی مخصوص شعب مشخص صادر شود.وی در پاسخ به سوالی درباره کمیسیون ماده ۶۲ قانون انتخابات گفت: این کمیسیون تشکیل شده است و اعضای آن طی جلساتی مصوباتی هم داشته اند.وی با اشاره به این که پیشنهاد صداوسیما برای مناظره نامزدهای احتمالی در این کمیسیون مطرح و تصویب شده است افزود: براساس مصوبات این کمیسیون زمان بیشتری برای تبلیغات تلویزیونی نامزدها در مقایسه با انتخابات ریاست جمهوری گذشته در نظر گرفته شده است.رئیس ستاد انتخابات کشور در پاسخ به خبرنگاری که پرسید آیا در صورت درخواست نامزدهای احتمالی برای نظارت کشورهای دوست یا سازمان های بین المللی بر انتخابات ریاست جمهوری این امکان در قانون پیش بینی شده است گفت: چنین موضوعی در قانون پیش بینی نشده است؛ ضمن آن که مردم و مسئولان کشور که منتخب مردم هستند چنین درخواستی را برنمی تابند.

نوبخت: از میرحسین موسوی حمایت می کنم

درهمین حال حزب اعتدال و توسعه با صدور بیانیه ای از کاندیداتوری میرحسین موسوی اعلام حمایت کرد. به گزارش ایسنا محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، در نشست خبری در جمع خبرنگاران رسانه ها ضمن اعلام حمایت حزب متبوع خود از موسوی در انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت: از منظر استمرار وضعیت فعلی که کشور در آن قرار دارد ما ادامه این وضع را برای چهار سال آینده در راستای اهداف ملی نمی دانیم. وی خاطرنشان کرد: ما ضمن این که از وقت و تلاش زیادی که دولت محترم برای پی گیری امور و اجرای برنامه ها گذاشته، تشکر می کنیم اما در کنار این وقت و تلاش منابع مالی زیادی هم هزینه شده است. پس، از نظر ما آزموده را آزمودن خطاست.

 


دریافت فایل


تحقیق درباره فعالیت انتخاباتی احزاب و چهره های سیاسی

تحقیق درباره فعالیت انتخاباتی احزاب و چهره های سیاسی,چهره های سیاسی,فعالیت انتخاباتی احزاب

علوم انسانی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
علوم انسانی
سایر رشته های علوم انسانی
سایر رشته های علوم انسانی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید