تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

شهرستان شیراز  در موقعیت جغرافیای 52  درجه  و 10 دقیقه  طول جغرافیایی و 29 درجه  35 دقیقه  عرض جغرافیایی قرار دارد .  به  لحاظ موقعیت نسبی  از شمال به ارتفاعات  قره چمن از سمت شرق   و جنوب  به اراضی کشاورزی و از  سمت غرب به محدوده خط لوله   گاز  و جاده آسفالته شیراز-  کازرون محدود می شود . فاصله روستا  تا مرکز دهستان و مرکز بخش ( روستای خانه زنیان)   کمتر از 5 کیلومتر  و تا مرکز شهرستان  شیراز  حدوداً 30 کیلومتر  می باشد .

2- بررسی پیشینه تاریخی  و بناهای با ارزش تاریخی

 این روستا بیش از 200 سال   است که بوجود آمده و تنها بنای با ارزش تاریخی آن یک کاروانسرا است که امروزه به عنوان   محل نگهداری دام از آن استفاده می شود .

 

3- بررسی اقلیم روستا

  نحوه سکونت  فعالیت های  اقتصادی و همچنین  پراکندگی  سکونتگاه ها  تابعی از شرایط  و  داده های طبیعی  می باشد.  بدین لحاظ  قرار گیری روستا  بر روی آبرفت های   حاصل از فعل و انفعالات  دوره کواترنر  و میزان متوسط بارندگی 220 الی 310  میلیمتر در سال و متوسط   دمای سالیانه 6/17  درجه سانتی گراد ومیانگین حداقل و حداکثر   درجه حرارت  به ترتیب 8/3-5/40  درجه سانتی گراد و میزان رطوبت  نسبی بین 5/42  درصد در محدوده  و  مورد نظر  مجموعاً شرایط نسبی  را جهت فعالیت اقتصادی  و زیست  فراهم نموده   که روستای مورد مطالعه   نیز از این قاعده  مستثنی نیست .

  بر اساس بررسی های  انجام شده از منابع رسمی و غیر رسمی  سابقه سیل که منجر  به  خسارات جانی  ومالی گردد  گزارش نگردیده است  و ضعیت روستا بنحوی است  که ریزش های جوی  و رواناب های  سطحی از بستر  روستا خارج  می شود 

 


دریافت فایل

download

تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز,شهرستان شیراز,معرفی شهرستان شیراز

علوم انسانی

حافظ شیرازی

سایر رشته های فنی مهندسی

تحقیق استاندرادهاي OSHA

روانشناسی و علوم تربیتی

72 دیو

کتب علوم جفر و رمل

مجموعه علم جفر

کتب علوم جفر و رمل

تقریر مبحث وضع

سایر رشته های علوم انسانی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper