تحقیق بانکداري الکترونيکي

تحقیق بانکداري الکترونيکي

تحقیق-بانکداري-الکترونيکيدانلود تحقیق با موضوع بانکداري الکترونيکي،
در قالب Word و در 23 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :

وضعيت بانکداري الکترونيک در ايران
کفاا- گفت‌وگو با آقاي نواب كاشاني - مدير امور طرح و برنامه بانك صادرات ايران- بانك صادرات ايران از قديمي‌ترين بانك‌هاي كشور است كه از سال   1342  با اين نام خوانده مي‌شود.
در اين نوشتار دست‌آورد كوشش‌هاي مديران و كاركنان اين بانك در راه به‌كارگيري روش‌ها و فناوري‌هاي نوين و برپايي بانكداري الكترونيك پيش روي شما جاي گرفته است.
پيشينة بانكداري الكترونيكي
زماني كه ميان كامپيوتر و ارتباطات هماهنگي ايجاد گرديد و اين دو فناوري پروتكل‌هاي يكديگر را پذيرفته، در يك راه قرار گرفتند، ارتباطات كامپيوتري شكل گرفت و به‌دنبال آن تحولي بزرگ در بخش IT و نيز تاريخ زندگي بشر رخ داد، تحولي كه دوره‌اي به‌نام موج چهارم را، به روند تكاملي دوره‌هاي زندگي بشري افزود.
در اين عصر نوين - كه به عصر مجازي‌ها هم مشهور است - نوع فعاليت‌ها، نگرش‌ها، نوآوري‌ها و سيستم‌ها دگرگون شده، سرعت چرخش زمان نيز تند و شتابان گشته است. تغيير در ماهيت كار (E-Work)، تغيير در ماهيت بازرگاني E-Commerce)) تغيير در ماهيت ارتباط (E-Mile) تغيير در ماهيت آموزش (E-Learning) گوشه‌هايي از اين                                                                           دگرگوني‌ها هستند.
...
دانلود فایل


تحقیق بانکداري الکترونيکي

تحقیق بانکداري الکترونيکي,تحقیق در مورد بانکداري الکترونيکي,دانلود تحقیق بانکداري الکترونيکي,پروژه بانکداري الکترونيکي, دانلود تحقیق اقتصاد در مورد بانکداري الکترونيکي,بررسی بانکداري الکترونيکي,تحقیق اقتصاد بانکداري الکترونيکي, مقاله بانکداري الکترون,,,

اقتصاد

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید