تحقیق بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

تحقیق بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد

تحقیق بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد

تحقیق-بررسي-مجموعه-هاي-مسكوني-در-مشهددانلود تحقیق با موضوع بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ،
در قالب Word و در 22 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :

از آنجائي كه براي طراحي يك مجموعة  مسكوني، آگاهي نسبت به وضعيت مجموعه هايي كه تاكنون در اين شهر به وجود آمده اند و تأثيراتي كه از مرحله طراحي تا زمان استفاده ، از محيط گرفته يا بر آن مي گذارند، ضروري مي نمايد. با عنايت به اين مهم، در اين بخش  از رسالة حاضر، چند نمونة شاخص و تأثير گذار در بخشهاي مختلف شهر انتخاب شده اند تا به ترتيب زماني و با بررسي نكات مثبت و منفي آنها، شناخت دقيق تري از وضعيت اين پديده ها در سطح شهر به دست آيد.
ارائه اطلاعات در مورد اين مجموعه ها در قالب: نمايش موقعيت قرارگيري در شهر، ديدهاي گوناگون در وضعيت موجود از آنها، تصويري بازسازي شده از مجموعه ( برايدرك بهتر بيان معماري آنها) ، همچنين نقشه ها و ساير مشخصات. در موارد لازم، اطلاعات نقشه ها و ساير توضيحات ضروري در ارتباط با بنا اين بررسي را كاملتر ميكند.
1- مجتمع مسكوني فيروزه:
علت انتخاب:‌اين مجموعه يكي از معدود مجتمعهاي مسكوني مشهد است كه پس از آپارتمانهاي مرتفع در عرصه ساخت و ساز مسكن، به بلند مرتبه سازي روي آورده و امكان زندگي در ارتفاع بيش از 56 طبقه را براي ساكنين، فراهم نموده است.
1- بررسي ويژيگيهاي كالبدي - فضايي مجموعه:
مجتمع مسكوني فيروزه با تعداد 1400 واحد مسكوني در قسمتي از شهر واقع شده كه بيشترين كابري اراضي آن مسكوني است....
دانلود فایل


download

بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ,, دانلود تحقیق بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ,, پاورپوینت بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ,, تحقیق در مورد بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ,, تحقیق درباره بررسي مجموعه هاي مسكوني در مشهد ,, تحقیق راجع به بررسي ,,,

جغرافیا

مجموعه علم جفر

کتب علوم جفر و رمل

مجموعه شش رسائل

کتب علوم جفر و رمل

طرح جامع شهر مشهد مقدس

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper