تحقیق احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاها

تحقیق احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاها

تحقیق-احتیاجات-اساسی-در-تغذیه-و-رژیم-غذایی-کاراته-کاها

دانلود تحقیق با موضوع احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاها،
در قالب Word و در 12 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاها
میلیون ها نفر از مردم،رژیم های غذایی دقیقی را مراعات می کنند.پژوهشهایی که در زمینه تغذیه صورت گرفته،به ما می آموزد که بدن ما نمایانگر نحوه تغذیه است.بنیه جسمانی،مقاومت در برابر بیماری،قد و حتی طول عمر ما ارتباط نزدیکی با غذاهای مصرفی مان دارد.
توجه به اهمیت تغذیه در ورزش،موضوع جدیدی نیست و سابقه طولانی دارد.در اولین دوره المپیک،پزشکان توصیه های غذایی برای ورزشکاران ارائه می نمودند.
تلاش شما در جهت آگاهی دادن به کاراته کاها در مورد رژیم غذایی و اصول تغذیه صحیح به همان اندازه تربیت قوای جسمانی آنها اهمیت دارد.با این کار کاراته کاها نه تنها اعتماد به نفس بیشتری داشته و اجرای فنون و حرکات آنها بهتر خواهد شد بلکه در طول زندگی شاداب و تندرست بوده و بر طول عمر خود می افزایند.
بدن ما به بیش از صد نوع ماده مغذی نیاز دارد که همه آنها را باید از طریق غذاها و مواد خوراکی موجود تأمین کرد.وزن بدن از ترکیبات زیادی تشکیل شده است.بافت عصبی،استخوان،لیگامنت،تاندن،پوست،موادمعدنی و چربی،تمام این ها از ترکیبات تشکیل دهنده بدن انسان به شمار می آیند.
محققین ترکیبات بدن را به دو گروه عمده تقسیم کرده اند که عبارتند از بافت چربی موجود در بدن و بدن بدون چربی که بجز چربی،سایر قسمت های بدن از جمله عضلات را شامل می شود.به این معنی که وزن کل بدن،از وزن بدن بدون چربی و وزن چربی بدن تشکیل شده است.به عبارت دیگر :
وزن چربی بدن+وزن بدون چربی بدن=وزن کل بدن
وزن چربی و وزن بدون چربی بدن از نظر وزن مخصوص متفاوتند.بافت بدون چربی از بافت چربی متراکم تر است.در نتیجه این امکان وجود دارد که دو نفر از نظر قد و وزن مساوی باشند اما وزن قسمت های مختلف بدن آنها متفاوت باشد....
دانلود فایل


تحقیق احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاها

تحقیق کاراته ,تحقیق در مورد کاراته ,دانلود تحقیق کاراته ,پروژه کاراته , دانلود تحقیق تربیت بدنی در مورد کاراته ,بررسی کاراته ,تحقیق تربیت بدنی کاراته , مقاله کاراته , پایان نامه تربیت بدنی پیرامون کاراته

تربیت بدنی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید