تحقیق براي مقابله با زلزله چگونه بسازيم

تحقیق براي مقابله با زلزله چگونه بسازيم

تحقیق-براي-مقابله-با-زلزله-چگونه-بسازيم

دانلود تحقیق براي مقابله با زلزله چگونه بسازيم،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 14 

بخشی از این تحقیق :
براي مقابله با زلزله چگونه بسازيم : 
زلزله در كشورهاي پيشرفته خصوصا درزمينه ساختمان كه درگيري نزديكي هم با زلزله دارند ، همچون ژاپن و امريكا تقريبا مهار شده است ، آنان توانسته اند با بهينه سازي ساختمانهايشان و رعايت اصول ايمني در ساخت و نظارت بر اجرا به نقطه اي برسند كه بگويند در كشور ما زلزله بلا نيست ، بنابراين در ابتدا به شما پيشنهاد مي كنيم در بخش «چگونه بسازيم» سايت با اصول اوليه محاسبات، طراحي ، ساخت و چگونگي نظارت ويژه برمراحل فوق آشنا شويد تا اگر در حال ساخت خانه اي براي خود هستيد آنگونه بسازيد كه پس از زلزله باز در منزل خود در كنار خانواده محترمتان صحيح و سالم باشيد .
چگونه آنچه ساخته ايم را ايمن سازي كنيم :
الف - ايمن سازي سازه و بنا 
 ايمن سازي يعني مشخص نمودن نقاط ضعف يك ساختمان در طراحي واجرا و رفع آن اين كار با توجه به پيچيدگي و تخصصي بودن آن بايد توسط نيروهايي كه داراي تخصص ويژه زلزله هستند انجام بگيرد.
ممكن است شما اكنون در ساختماني زندگي ميكنيد كه به تازگي به پايان رسيده و يا چند سالي از ساخت آن گذشته باشد ، براي چنين ساختمانهايي ميتوانيد از تخصصهاي گروه ايمن سازي بهره ببريد ، كارشناسان اين رشته قادرند پس از بازديد از ساختمان براي ايمن سازي منازل شما طرحهاي مربوطه را ارائه كنند . براي آشنايي با نحوه عملكرد اين گروه به بخش ايمن سازي سايت مراجعه كنيد .

دانلود فایل


تحقیق براي مقابله با زلزله چگونه بسازيم

بتون حجيم, دانلود تحقیق بتون حجيم, تحقیق در مورد بتون حجيم, تحقیق بتون حجيم, تحقیق درباره بتون حجيم, تحقیق راجع به بتون حجيم, تحقیق آماده بتون حجيم, تحقیق در مورد بتون حجيم, پاورپوینت بتون حجيم, ورد , word , تحقیق با موضوع بتون حجيم, pdf

عمران

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید