تحقیق کارخانه شیر

تحقیق کارخانه شیر

تحقیق-کارخانه-شیر

دانلود تحقیق کارخانه شیر،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 48 

بخشی از این تحقیق :
ايجاد طرحي كه عبارت است از يك واحد دامداري 200 راسي كه از نژاد شيري هلشتاين مي باشد . براي ايجاد طرح احتياج به ساختمان و تاسيسات نگهداري و پرورش گاوهاي شيري و مذكور و نتايج حاصله با مشخصاتي كه ذكر خواهد شد. 
مجري طرح 
طرح پيشنهادي بوسيله يكي از دانشجويان رشته دامپروري به مورد اجرا گذاشته مي شود . وي با استفاده از اطلاعات و كمك تجارب بزرگان در زمينه طرح قادر خواهد بود مديريت را اعمال نمايد و در اين پروژه موفق باشد.
بازار فروش :
به علت اينكه مشهد يكي از شهرهاي بزرگ محسوب مي شود مصرف مواد لبني در آن بالا مي باشد . لذا فروش محصولات بدست آمده هميشه در كارخانه شير مورد مصرف و به بازار عرضه مي شود . 
محل اجراي پژوهش
پس از بررسي هاي لازم جهت انجام اين پژوهش گاوداري موقوفات ملك وابسته به آستان قدس رضوي انتخاب گرديد. گاوداري موقوفات ملك يك واحد شيري صنعتي با بيش از 200 راس گاو است. اين گاوداري در سال 1379 هجري شمسي توسط آستان قدس رضوي خريداري شده و در جاده اسفراين به بجنورد واقع شده است. سيستم نگهداري گاوها نيمه باز و تمامي گاوها از نژاد هلشتاين هستند.
تهيه مواد اوليه
براي انجام اين آزمايش پروبيوتيك مورد نياز از كارخانه كانادائي –LALLEMAND ANLMAL MUTRITION تهيه گرديد. اين محصول به صورت گرانوله و خشك بوده و هر گرم آن مطابق اطلاعات ارائه شده از كارخانه سازنده، حاوي billion  20 سلول زنده مخمر (saccharomyces cerevisiae CNCM1-1079) است كه به نام تجاري BIOTAL SB20 به بازار ارائه شده است.
انتخاب دام هاي آزمايشي
اين پژوهش به روي 45 راس گوساله هلشتاين نوزاد از بدو تولد كه به صورت تصادفي در سه گروه 15 راسي قرار گرفتند انجام شد.
دانلود فایل


تحقیق کارخانه شیر

کارخانه شیر, دانلود تحقیق کارخانه شیر, تحقیق در مورد کارخانه شیر, تحقیق کارخانه شیر, تحقیق درباره کارخانه شیر, تحقیق راجع به کارخانه شیر, تحقیق آماده کارخانه شیر, تحقیق در مورد کارخانه شیر, پاورپوینت کارخانه شیر, ورد , word , تحقیق با موضوع کارخانه ش,,,

کشاورزی و زراعت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
کشاورزی و دامپروری
مهندسی کشاورزی و زراعت
کشاورزی و منابع طبیعی
کشاورزی و منابع طبیعی
مهندسی کشاورزی و زراعت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید