تحقیق تاثیر Piping در پروژه های معماری

تحقیق تاثیر Piping در پروژه های معماری

تحقیق-تاثیر-piping-در-پروژه-های-معماریدانلود تحقیق با موضوع تاثیر Piping در پروژه های معماری،
در قالب Word و در 141 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :

در اين جا به بررسي مدارك مورد نياز براي شروع يك پروژه در يك واحد فرآيندي مي پردازيم هر پروژه شامل سه بخش و يا سه مرحله مي باشد كه شركتهاي مجري انجام پروژه براساس نوع فعاليت تقسيم بندي مي شوند. سه بخش كلي پروژه عبارتند از:
1) Engineering 2) Procurment 3) Construction
مرحله اول: بخش مهندسي يا همان بخش طراحي انجام پروژه مي باشد.
مرحله دوم: تهيه ابزار آلات لازم براي انجام پروژه مي باشد.
مرحله سوم: ساخت و ساز پروژه مي باشد.
شركتهاي مختلف بنا به نوع فعاليت به شركتهاي EPC يا EP و يا PC تقسيم بندي مي شوند عمده شركتهاي معتبر در اين صنعت از نوع شركتهاي EPC هستند.
در اين مرحله به معرفي نقشه ها و مدارك مورد نياز براي انجام يك پروژه مي‌پردازيم.

نقشه ها و مدارك مورد نياز در طراحي Piping
به منظور انجام فعاليتهاي مربوط به يك پروژه لازم است كه يك تيم پروژه تحت نظر يك مدير پروژه مشغول شوند. مدير پروژه مسئول و كنترل كننده تمامي فعاليتها بوده و پاسخگوي مسائل مربوط مي باشد. افراد مشغول در انجام پروژه مسائلي از قبيل طراحي مهندسي، زمان بندي و قيمت تمام شده را در موارد مختلف به مدير پروژه ارائه مي كنند كه البته معمولاً اين موضوع شامل مسائل فني پروژه نمي شود.
دپارتمان مهندسي مكانيك مهندسين را براي انجام يك پروژه خاص در زمينه هاي زير بكار مي گيرد. اين زمينه ها عبارتند از: طراحي سيستمها و تجهيزات، ساخت و گرمايش و تهويه مطبوع و نيز طراحي تيم هاي Piping.
مهندسين Piping موظفند پروژه را طوري هدايت كنند كه اهداف نهايي پروژه تامين شود برخي از اين مسئوليت ها شامل موارد زير است:
- انجام مراحل طراحي مهندسي كارخانه فرآيندي و ارائه طرح سيستم Piping
- تحليل تنش لوله‌ها
- طراحي تكيه گاه‌ها
- پيشگيري از واماندگي و خروج سيال از سيستم
- به پايان رساندن موارد مشخص شده در قرارداد پروژه
- ارتباط با بخشهاي ديگر پروژه به منظور هماهنگي ميان تمام گروه‌هاي مربوطه
و تطابق لازمه با مشخصات استاندارد، مشخصات فني، برنامه زمانبندي تعيين شده و در نهايت بودجه در نظر گرفته شده است.
براي كنترل تمامي فازهاي طراحي، آناليز، تداركات، ساعت و نصب لوله ها و تكيه گاهها و ساير قسمتهايي كه در شكل گرفتن تيم Piping لازم است سندهاي فني موجگود است كه ابزار و روشهاي لازم را فراهم مي كنند.
مهندسين Piping با مطالعه دقيق نيازها تشخيص مي دهد كه چه مداركي لازم است و در چه زماني بايد مورد استفاده و يا براي تاييد به ديگر اعضاي پروژه تحويل داده شود ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت Word در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- تعداد صفحات : 141
- قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی
دانلود فایل


تحقیق تاثیر Piping در پروژه های معماری

دانلود تحقیق تاثیر Piping در پروژه های معماری, پاورپوینت تاثیر Piping در پروژه های معماری, تحقیق در موردتاثیر Piping در پروژه های معماری, مقاله تاثیر Piping در پروژه های معماری, دانلود پاورپوینت تاثیر Piping در پروژه های معماری, تاثیر Piping در پروژه,,,

معماری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید