تحقیق احیای قلبی ریوی

تحقیق احیای قلبی ریوی

تحقیق-احیای-قلبی-ریوی

دانلود تحقیق با موضوع احیای قلبی ریوی،
در قالب word و در 23 صفحه، قابل ویرایش.


فهرست :
•احیای قلبی ریوی چیست؟
•چه زمانی باید احیای قلبی ریوی را انجام داد؟
•مراحل احیای قلبی ریوی چیست؟
•انواع احیای قلبی ریوی
•آموزش احیای قلبی
•احیای قلبی ریوی کودکان
•سی پی آر در نوزادان
•سوالات متداول
•نتیجه گیری و راهنمای مراجعه به پزشک

بخشی از این تحقیق :
تنها زمانی باید اقدام به انجام سی پی آر کرد که فرد دچار ایست قلبی شده باشد. ۴-۶ دقیقه بعد از ایست قلبی زمان دارید تا سی پی آر انجام بدهید. مراحل CPR شامل انجام ۳۰ ماساژ قلبی، بازکردن راه تنفسی، ۲ تنفس مصنوعی است. ۱۰۰-۱۲۰ ماساژ قلبی باید در یک دقیقه انجام شود.
حیاتی‌ترین اقدامی که پس از ایست قلبی باید صورت گیرد احیای قلبی ریوی یا سی پی آر (CPR) است. افراد به دلایل مختلفی از جمله بیماری‌های قلبی، بیماری‌های تنفسی، مسمومیت، غرق شدن، سرمازدگی و غیره ممکن است دچار ایست قلبی شوند. انجام سی پی آر در ۴-۶ دقیقه اول می‌تواند فرد را به زندگی بازگرداند. بنابراین بسیار مهم است که به عنوان عضو موثری از جامعه و خانواده خود، احیای قلبی را یاد بگیرید.
توجه کنید که احیای قلبی – تنفسی فقط در ۱۰ دقیقه اول می‌تواند فرد را نجات دهد و اگر فرد پس از این مدت سی پی آر شود ممکن است قلب فرد احیا شود، اما مغز احتمالا آسیب دیده است و بیمار مرگ مغزی خواهد شد. پس همیشه نباید به انتظار نیروهای امداد و نجات ماند. لازم است که هر فرد احیای قلبی ریوی را بلد باشد. به خاطر داشته باشید که در مواقع اضطراری می‌توانید تا رسیدن نیروهای امداد با دکتر اورژانسی دکترتو تماس بگیرید و از مشاوره اورژانسی دکترتو برای نجات فرد استفاده کنید.
برای آموزش CPR بهتر است به دکتر قلب در دکترتو مراجعه کنید. در دکترتو می توانید با پزشکان به صورت آنلاین یا تلفنی مشورت کنید و برای چکاپ قلب خود نوبت اینترنتی بگیرید.
تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا با احیای قلبی ریوی آشنا شوید و در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید.
دانلود فایل


تحقیق احیای قلبی ریوی

احیای قلبی ریوی, دانلود تحقیق احیای قلبی ریوی, تحقیق در مورد احیای قلبی ریوی, تحقیق احیای قلبی ریوی, تحقیق درباره احیای قلبی ریوی, تحقیق راجع به احیای قلبی ریوی, تحقیق آماده احیای قلبی ریوی, تحقیق در مورد احیای قلبی ریوی, پاورپوینت احیای قلبی ریوی, و,,,

پزشکی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
سایر رشته های پزشکی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید