تحقیق تشخيص آزمايشگاهي مالاريا

تحقیق تشخيص آزمايشگاهي مالاريا

تحقیق-تشخيص-آزمايشگاهي-مالاريا

دانلود تحقیق با موضوع تشخيص آزمايشگاهي مالاريا،
در قالب word و در 9 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
شناسايي و تشخيص انگل‏هاي خوني  از وظايف مهم آزمايشگاهها به شمار مي‏آيد .در اين ميان تشخيص مالاريا به علت شيوع بيشتر در ايران وهمچنين ايجاد عوارض شديد و گاهاً مرگ، در صورت عدم تشخيص و درمان به موقع، از اهميت بسزايی برخوردارمی باشد.
اگر چه بيماری در نواحی شرقی وجنوب شرقی ايران خصوصا در مناطق غير شهری  شيوع  بيشتری دارد ولی كليه آزمايشگاهها مي‏بايست در هر زمان آمادگي پذيرش و تشخيص نمونه مشكوك به اين بيماري را داشته باشند.
با وجود پيشرفت آزمايشات تشخيصي و حتی دستيابی به روشهای دقيق جهت شناسايی آنتی ژن  انگلها، كماكان روش تشخيصی قطعی بسياری از انگلهای خونی از جمله پلاسموديومها مشاهده آنها در گسترش خونی می باشد . از آزمايشاتي نظير يافتن آنتي‏بادي‏هاي ضد انگل مالاريا نيز می توان در برنامه‏هاي غربالگري و يا شناسايي خون‏هاي آلوده در دهندگان خون  استفاده ‏نمود. تهيه گسترشهای خونی در بيماري های بابزيازيس، مرحله حاد  شاگاس، تريپانوزومياز آفريقايی وبعضی ازانواع  فيلاريازيس نيز قدم اوليه ومهم جهت تشخيص می باشد.
بنابراين با توجه به اهميت تشخيصی گسترش‏هاي خونی، كليه كاركنان آزمايشگاهها مي‏بايست از روش‏هاي صحيح جمع آوری نمونه و تهيه گسترش‏هاي خوني، تهيه رنگ و بافرهاي لازم، رنگ‏آميزي مناسب و در نهايت  ويژگي‏هاي مرفولوژيكي انگل‏ها آگاه باشند. 
دانلود فایل


تحقیق تشخيص آزمايشگاهي مالاريا

تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, دانلود تحقیق تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, تحقیق در مورد تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, تحقیق تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, تحقیق درباره تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, تحقیق راجع به تشخيص آزمايشگاهي مالاريا, تحقیق آماده تشخيص آزمايشگاهي مالار,,,

پزشکی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
سایر رشته های پزشکی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
آزمون های پروانه اشتغال مهندسی معدن
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید