جزوه تمرینات شکرگزاری راندا برن

جزوه تمرینات شکرگزاری راندا برن

جزوه-تمرینات-شکرگزاری-راندا-برن

دانلود جزوه تمرینات شکرگزاری راندا برن،
در قالب pdf و در 27 صفحه.


توضیحات:
راز، 190 هفته در لیست پرفروش ترین های روزنامه نیویورک تایمز باقی ماند و اخیراً توسط روزنامه یو.اس. ای تودی به عنوان یکی از بیست کتاب پرفروش در 15 سال اخیر معرفی شده است.

راندا برن، خط شکنی خود را با انتشار کتاب قدرت درسال 2010 ادامه داد که این کتاب هم در لیست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز قرار داده و هم اکنون به 43 زبان زنده دنیا  در دسترس خوانندگان قرار داده شده است.

در این کتاب 28 تمرین هست که به دقت طراحی شده اند تا تو شیوه استفاده از قدرت جادویی سپاس را یاد بگیری و به آرزوهایت جامه عمل بپوشانی. در ضمن یاد می گیری از قدرت جادویی شکر برای  حل مسائل  خویش بهره ببری و تحولی در موقعیت و وضعیت  زندگی خویش به وجود آوری.

دانشی که در این کتاب نهفته است مجذوب کننده است، اما بدان که بدون به کارگیری آن  در عمل، چنین دانشی هرگز سودمند نخواهد بود و فرصت فراهم آمده برای متحول ساختن زندگیت  را از دست خواهد رفت. برای آنکه چنین اتفاقی نیفتد لازم است  تمرین های مربوط به 28 روز را به دقت انجام دهی تا تک تک  سلول های  تو ونیز ضمیر ناهشیارت از سپاس و امتنان لبریز شوند .تنها درآن صورت است که زندگیت تحولی پایدار خواهد شد.

تمرین ها به گونه ای طراحی شده اند که  ظرف 28 روز به پایان برسند. بدین سان  برای تو نیزفرصتی  فراهم می آید تا سپاس وشکر را به عادت خوب زندگیت تبدیل کنی و درزندگی خود طرحی  نو دراندازی. تمرین سپاس وشکر درواقع  ذکری است که  در نهایت ملکه زندگیت می شود. هنگامی که چنین شد توشاهد معجزه  زندگیت خواهی بود.
دانلود فایل


جزوه تمرینات شکرگزاری راندا برن

تمرینات شکرگزاری راندا برن,راندابرن,راز شکرگزاری,معجزه شکرگزاری,معجزه شکرگزاری راندابرن,دانلود تمرینات شکرگزاری راندا برن,کتاب تمرینات شکرگزاری راندا برن,فایل تمرینات شکرگزاری راندا برن,تحقیق تمرینات شکرگزاری راندا برن

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید