جزوه حقوق جزا اختصاصی 3 تایپ شده

جزوه حقوق جزا اختصاصی 3 تایپ شده

جزوه-حقوق-جزا-اختصاصی-3-تایپ-شده

دانلود جزوه حقوق جزا اختصاصی 3 تایپ شده،
در قالب word و در 73 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

عناصر تشکیل دهندۀ جرم
ماده 498 قانون تعزیرات: (جرایم علیه امنیت)
جرایم غیر عمدی
ماده 610 قانون تعزیرات
ماده 3 قانون مجازات اسلامی
و ...


بخشی از متن جزوه:
قبل از اینکه وارد بحث شویم دو مقدمه لازم است. عناصر تشکیل دهندۀ جرم را بحث کردیم. عنصر مادی ابتدا رفتار فیزیکی است و سپس اوضاع و احوال جرم است و سپس نتیجۀ حاصله است.
مثال: تحلیل عنصر مادی در سرقت مال عبارت است از: (سرقت جرم مقید است)

رفتار فیزیکی فعل است نه ترک فعل (ربایش است)- موضوع جرم مال غیر است. اگر ربایش نسبت به مال خودتان باشد جرم نیست- نتیجه تصاحب است. ربایش یعنی نقل مال از محلی به محل دیگر است.

مثال: اگر در تاریکی مالی را بردارید و بعداً متوجه شوید برای خودتان است ربایش انجام شده است اما موضوع جرم وجود ندارد. پس چون عنصر دوم وجود ندارد سرقت نیست.

مثال: شخصی مالی را بر می دارد و تا دم در می آورد و هنوز خارج نشده است دستگیر می شود. اینجا می شود شروع به سرقت نه سرقت. چون نتیجۀ حاصله اتفاق نیفتاده است.

مثال: تحلیل عنصر مادی در قتل عمد مال عبارت است از ...
دانلود فایل


جزوه حقوق جزا اختصاصی 3 تایپ شده

جزا اختصاصی 3,دانلود جزوه حقوق جزا اختصاصی3,دانلود جزه حقوق جزا,دانلود جزوه جزا اختصاصی3,حقوق جزا,حقوق جزا اختصاصی3,جزوه حقوق جزا اختصاصی 3 تایپ شده, خلاصه حقوق جزا اختصاصی 3,جزوه حقوق جزا

حقوق

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید