تحقیق استفاده از نقشه‌ هايGIS-READY سازمان مديريت و برنامه‌ريزي

تحقیق استفاده از نقشه‌ هايGIS-READY سازمان مديريت و برنامه‌ريزي

تحقیق-استفاده-از-نقشه‌-هايgis-ready-سازمان-مديريت-و-برنامه‌ريزي

دانلود تحقیق با موضوع استفاده از نقشه‌ هايGIS-READY سازمان مديريت و برنامه‌ريزي،
در قالب word و در 7 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
امروزه استفاده از GIS در مديريت شهري امري انكار‌ناپذير است. در عين حال مديريت شهري نيز داراي بخش‌هاي مختلفي است كه براي هريك از آنها متولي خاصي در نظر گرفته شده و اين هنر GIS است كه با جمع‌آوري اطلاعات در يك پايگاه داده و به اشتراك‌گذاري آن براي همه كاربران مي‌تواند علاوه بر پاسخگويي به نيازهاي هريك از آنان، از ايجاد امور موازي در ميان استفاده‌كنندگان جلوگيري كرده و علاوه بر صرفه‌جويي در هزينه و وقت، اجازه بهره‌گيري از اطلاعات را متناسب با نوع استفاده از آن به كاربران خود مي‌دهد.
در اين نوشتار تلاش مي‌شود راهكارهاي مناسبي براي استفاده از اطلاعات موجود در نقشه‌هاي GIS-READY شده سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در طرح آمارگيري سرشماري نفوس و مسكن سال 1385 به‌منظور گوياسازي‌نقشه‌هاي كاداستري سازمان ثبت اسناد و املاك ارائه گردد و در عين حال تأكيد مي‌شود كه امكان استفاده از اطلاعات توصيفي و هندسي به‌هنگام شده نقشه‌هاي كاداستري براي ساير ارگان‌ها نيز وجود دارد.
تعريف‌ها:
كاداستر عبارت است از سيستم رايانه‌اي جمع‌آوري اطلاعات ثبتي به همراه نقشه‌هاي رقومي كه با توجه به نوع كاداستر و كاربرد آن به روش‌هاي گوناگوني صورت مي‌گيرد.
نقشه‌هاي ثبت اسناد و املاك يا كاداستر نقشه‌هايي هستند كه اطلاعات مربوط به وضع زمين‌هاي شهري از نظر هندسي همچون ابعاد و اندازه را شامل مي‌‌گردند و شناسنامه‌اي براي هر منطقه به حساب مي‌آيند. از اين نوع نقشه‌ها براي اجراي كارهاي مالياتي و ثبت مالكيت‌ها استفاده مي‌شود....

دانلود فایل


تحقیق استفاده از نقشه‌ هايGIS-READY سازمان مديريت و برنامه‌ريزي

نقشه‌هايGIS,READy ,حقوق بیمه , سازمان مديريت و برنامه‌ريزي , تحقیق نقشه‌هاي پايه كاداستري , کار تحقیقی نقشه‌هاي پايه كاداستري , مقاله نقشه‌هاي پايه كاداستري , پروژه نقشه‌هاي پايه كاداستري , تحقیق در مورد نقشه‌هاي پايه كاداستري , دانلود تحقیق

حقوق

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید