کسب درآمد از فروشگاه فایل سل

کسب درآمد از فروشگاه فایل سل

همه ی ما در طول زندگی خود، جزوات، تحقیقات و مطالب آموزشی بسیار زیادی را تهیه می کنیم که بعد از مدت زمانی، برای خودمان دیگر استفاده خاصی ندارند و شاید بتوان گفت که بلااستفاده خواهند بود! اما همین جزوات، تحقیقات و مطالب آموزشی برای دیگران می تواند بسیار سودمند واقع گردد. در حقیقت شما کلی جزوه، مقاله، تحقیق، پایان نامه و مهارت های ارزشمند دارید که می توانید آن ها را به محصولات دانلودی تبدیل کرده و برای فروش عرضه نمایید.

سیستم های همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی با فراهم ساختن بستر مناسب و ایده آل برای فروش فایل و نیز محصولات دانلودی، این امکان را برای  شما فراهم می سازند که بتوانید فایل های قابل دانلود خود را برای فروش بر روی فضای مهیا شده توسط آن ها، ارائه نمایید. سیستم های همکاری در فروش تمامی این کارها را به صورت حرفه ای و رایگان برای شما انجام می دهند و تنها در بخشی از سود شما شریک خواهند شد. برای مثال، از هر محصولی که فروخته می شود، مبلغی (برای مثال حدود ۲۰%) را به عنوان پورسانت خود بر می دارند.

شما فایل های خود را در سایت های همکاری در فروش فایل بارگذاری می کنید و این سیستم ها سعی می کنند تمام اصول مربوط به طراحی، تبلیغات، سئو و غیره را در بسترهای خود لحاظ کنند تا محصولات شما دیده شود و به فروش برسد؛ فراموش نکنید مهمترین و اساسی ترین وظیفه شما در این قبیل سیستم ها، فقط و فقط فراهم سازی محصولات پر بازدید و مورد نیاز است.

در این آموزش قصد داریم در راستای آموزش های کسب درآمد از فروش فایل شما را با سیستم فایل سل آشنا کنیم که در این جهت امکانات و خدمات بسیاری را برای کاربران فراهم نموده است.

در این فایل دوازده صفحه ای PDF در ابتدا به معرفی و امکانات سیستم فایل سل خواهیم پرداخت. سپس به چگونگی عضویت، فعالیت وکسب درآمد از آن می پردازیم و در نهایت نکات کلیدی و رازهای موفقیت و کسب درآمد عالی از این سیستم را بررسی خواهیم کرد.

امیدواریم در این فایل نحوه صحیح کسب درامد از سایت فایل سل را آموزش دهیم و کمکی به پیشرفت شما شویم.


دریافت فایل


کسب درآمد از فروشگاه فایل سل

کسب و کار اینترنتی, موفقیت, کار در منزل, ثروت, پیشرفت, پولدار شدن, میلیونرشدن, انگیزه, کارآفرینی,

کتاب ، جزوه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید