خودآموز ترکی استانبولی - سطح مقدماتی

خودآموز ترکی استانبولی - سطح مقدماتی

چرا باید ترکی استانبولی یاد بگیریم؟

با توجه به حجم روزافزون مراودات تجاری ایران و ترکیه و همچنین سفرهای ایرانیها به ترکیه از جمله مسافرت های کاری، توریستی، تحصیلی و... بسیاری از ایرانیان نیاز دارند تا ترکیه استانبولی را یاد بگیرند.

 

قابل توجه علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه

در این میان یادگیری ترکی استانبولی به خصوص برای کسانی که می خواهند امتحان تومر بدهند و در ترکیه ادامه تحصیل دهند، لازم و ضروری است و بدون یادگیری ترکی استانبولی، امکان ادامه تحصیل در ترکیه وجود ندارد. حتی اگر بخواهید در دانشگاه های انگلیسی زبان، آلمانی زبان یا فرانسوی زبان ترکیه تحصیل کنید، باز هم باید مدرک زبان ترکی استانبولی ارائه دهید.

تجارت و کار در ترکیه

جهت تجارت و کار در ترکیه دانستن زبان ترکی امتیاز بزرگی محسوب می شود. بدون دانستن و مسلط بودن به زبان ترکی، شما فرصت های کاری بسیاری را از دست خواهید داد و چه بسا با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. به طور خلاصه باید گفت که بدون تسلط به زبان ترکی کار کردن در ترکیه تقریبا محال است. 

آیا یادگیری ترکی استانبولی برای ایرانیان آسان است؟

بله. ترکی زبانی بسیار دقیق و قاعده مند است. یادگیری زبان ترکی استانبولی هم برای فارسی زبانها و هم برای ترکهای ایران بسیار آسان است. وجود کلمات مشترک و فرهنگ مشترک و نزدیک ترکیه و ایران یادگیری ترکی استانبولی را برای فارسی زبانان آسان می کند.

آیا می توان ترکی استانبولی را به صورت خودآموز یاد گرفت؟

بله، چرا که نه. فقط کافی است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و زمان های مشخصی را به این کار اختصاص دهید. یعنی مانند شرکت در کلاس، مثلا هفته ای سه نوبت به این کار اختصاص دهید. یا مثلا روزی نیم ساعت بخوانید.

اشکالات خود را چگونه رفع کنیم؟

کتاب «خودآموز ترکی استانبولی – سطح مقدماتی» پشتیبانی آنلاین دارد که در داخل کتاب توضیح داده شده است.

ضمنا 20 صفحه اول کتاب را می توانید به رایگان از اینجا دانلود و مطالعه بفرمایید.

 


دریافت فایل


خودآموز ترکی استانبولی - سطح مقدماتی

خودآموز ترکی استانبولی, دانلود رایگان pdf ترکی استانبولی, ترکی استانبولی در سفر

کتاب ، جزوه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
کتاب ، جزوه
برق، الکترونیک، مخابرات
برق، الکترونیک، مخابرات
( دامپ ، DUMP ) ویژه تعمیرکاران
( ناند ، NAND ) ویژه تعمیرکاران
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
جزوه های روانشناسی آمادگی دکترا و ارشد
کتاب ، جزوه
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید