تحقیق اثرات تغذیه بر ترکیب شیر.DOC

تحقیق اثرات تغذیه بر ترکیب شیر.DOC

تعداد صفحات : 16 صفحه

اثرات تغذیه بر ترکیب شیر
چکیده:
اثرات تغذیه بر ترکیب شیر:
مرور 25 ساله بر گزارش تحقیقات در ژورنالهای علمی گاوداریهای شیری
یک شماره اصلی پیشرفته علمی که در 25 سال گذشته در تصمیم گیری فرصت طلبانه و محدویت ها در تغییر دادن ترکیبات شیر از میان دستکاری تغذیه ای ،دریافت شده است. زیرا حساسیت زیاد چربی شیر به دستکاری تغذیه ای نسبت به هر یک از پروتئین یا لاکتوز و کنترل تغذیه ای در مقدار پروتئین و ترکیب اسید چرب بسیار مورد توجه واقع شده است.
اطلاعات جدید در محصولات زنجیره ای شکمبه ای در ایزومرهای ترانس اسیدهای چرب با تنزل چربی شیر استخراج شد. طبق این نتیجه جستجوی اسید چرب بیوهیدروژنی ، شدید شد. تفکر جدید در منشاء ایزومرهای ترانس اسید چرب ناشی شده از بیو هیدروژنی شکمبه ای و چگونگی تغییرات این ایزومرها بوسیله اعمال آنزیم های پستانی به ثمر نشست. این کشف در اسید لینولئیک مزدوج(CLA) به اندازه یک ضد سرطان قوی همچنین به کار زیاد در بالا بردن غلظت در شیر از میان دستکاری تغذیه ای و کشف اثرات فیزیولوژی ، مخصوصاً ایزومرهای اسید لینولئیک مزدوج (CLA) منجر شد. نگهداری نوین چربیها در سالهای اخیر توسعه یافته است که بر اساس بیو هیدروژنی وافزودن غلظت اسیدهای چرب اشباع نشده در شیر طراحی شده است.
فاکتورهای تغذیه ای بیشتر در طی 25 سال گذشته مورد توجه واقع شده اند که تاثیر آنها در مقدار پروتئین شیر از علوفه به نسبت کنسانتره یعنی مقدار و منبع پروتئین جیره ای و مقدار و منبع چربی جیره بوده است. تفکرات جدید در مدهای عملکردی که بوسیله آن مکمل های چربی باعث کاهش غلظت پروتئین می شوند امتحان شده اند.
تغییرات در غلظت لاکتوز شیر فقط در وضعیت های غیر معمول و حداکثر خوراک دهی رخ می دهد. اما پایه بیولوژی ساختن مصنوعی لاکتوز ،استفاده تکنیکهای مولکولی مدرن تقطیر است. نکات برجسته اصلی و پیشرفته این مقاله در کنترل ترکیب شیر بوسیله دستکاری تغذیه ای و چگونگی سیستم درست حیوانی از مطالعات کاربردی خوراک دهی در کار کلی سلولی متابولیسم بافت پستان خلاصه شده است.

مقدمه:
بر این اساس اجبار برای درستکاری ترکیبات شیر ،اکنون بیشتر از 25 سال گذشته به نظر می رسد و شامل:
تقویت لبنیات سازی و عمل آوری در شیر و محصولات شیری
اصلاح ارزش تغذیه ای شیر در مطابقت کردن با مجموعه راهبردهای تغذیه ای آزاد بوسیله نمایندگی های دولت
استفاده شیر مانند یک سیستم زایمان nutraceuticalsبا شناخت منفعت ها برای سلامتی انسان
دراین دروه 1980تا2005 تلاشهایی برای اصلاح کردن آزمایشات حجم یا ترکیب تمام سه جزء چربی ، پروتئین و لاکتوز دیده شده است. به طور کلی پیش بینی شده است تغییرات عظیم در ترکیبات چربی و اسیدهای چرب شیر ساخته شده است .
این مقاله با دو محدودیت سخت نوشته شد:
اول آن بدون قصد و منظور در طی سال گذشته دراین مقاله ذکر شده که گزارشات دستکاری ترکیب شیر توسط دانشمندان علمی زیادی تالیف شده است. این مقاله بر پیشرفت هایی که در طی 25 سال گذشته رخ داده تمرکز کرده است و این موقعیت ها به عنوان گام های مهمی به سمت کنترل تغذیه ای ترکیب شیر می باشند.
دومین محدودیت تمرکز بر روی تغذیه است . می دانیم که عوامل متعددی بر ترکیب نهای شیر تاثیر می گذارند که عبارتند از:ژنت

دریافت فایل


تحقیق اثرات تغذیه بر ترکیب شیر.DOC

اثرات تغذیه بر ترکیب شیر,DOC

کتاب ، جزوه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
کتاب ، جزوه
برق، الکترونیک، مخابرات
برق، الکترونیک، مخابرات
( دامپ ، DUMP ) ویژه تعمیرکاران
( ناند ، NAND ) ویژه تعمیرکاران
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
جزوه های روانشناسی آمادگی دکترا و ارشد
کتاب ، جزوه
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید