پاورپوینت چگونگی نگارش مقاله

پاورپوینت چگونگی نگارش مقاله

پاورپوینت-چگونگی-نگارش-مقالهدانلود پاورپوینت با موضوع چگونگی نگارش مقاله،
در قالب ppt و در25 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
انتخاب روش
روش ميداني  
فصل اول  :  كليات
فصل دوم  :  پيشينه پژوهش
فصل سوم  : روش
فصل چهارم : ارائه يافته ها
فصل پنجم :  بحث و نتيجه گيري

فصل اول  :  كليات
مساله اصلي تحقيق خود را تشريح كنيد
بيان مساله
نقش تمهیدی : والدین برای تشویق و ترغیب کودکان به انجام تکالیف دینی تمهیدات و مقدماتی را باید فراهم سازند .مانندیاددادن ذکرها و نماز در سنین کودکی و یا تشویق آنان به روزه که هر زمان خواستند افطار نمایند تا تمرین روزه داری نمایند .
نقش الگویی : کودکان در تقلید[1] پذیری فعالند و بسیاری از اعمال و تکالیف دینی را از راه تقلید می آموزند و آنچه که در این تحقیق نیز بررسی شده و سخن به زبان آمده همین الگویی و الدین می باشد درباره نقش الگویی علی (ع) فرمودند:کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم ـ یعنی مردم را با غیر زبان هایتان به راه خدا دعوت کنید ایشان دعوت با عمل را موثر از دعوت از طریق سخن می داند .
سعدی نیز در این باره گفته است :
بزرگی سراسر به گفتار است         دو صد گفته چون نیم کردار نیست .
خداوند برای هدایت انسان پیامبر (ص) را به عنوان الگو .و اسوه حسنه معرفی نموده است روش الگویی را روش اسوه سازی نیز می نامند و در روان شناسی تحت عنوان سرمشق[2] دهی گفته می شود .
[1] lmitation  
[2] Modeling
اهميت و ضرورت
نتايج تحقيق شما به ديگران  چگونه كمك مي كند ؟
به چه كساني كمك مي كند ؟
چه اطلاعاتي  جديدي را به دانش ديگران مي افزايد ؟
كدام مشكل را حل مي كند ؟
نمونه اهميت و ضرورت
با توجه به شرایط قرن حاضر و تحولاتی که از چند دهه اخیر آغاز شده ، مشکلاتی در سطوح بین المللی رخ داده است  دنیای تعلیم و تربیت امروز با چالش هایی نظیر ازدحام جمعیت جوان ، کشورهای در حال توسعه ، مشکلات ناشی از پیشرت های علمی و تکامل فناوری از بین رفتن مرزهای سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی با آن روبروست و لازمه تعلیم و تربیت کنونی پویایی آن می باشد .
جمعیت جوان کشور ما سیاست های تربیتی خاص خود را می طلبد که در این تحقیق منظور از تعلیم و تربیت بعددینی آن می باشد یعنی پویایی وفعال بودن تربیت دینی از ضروریات جامعه کنونی ما می باشد در این زمینه سخن استاد تعلیم و تربیت مولا علی بن ابیطالب (ع) را می توان ذکر کرد آنجایی که فرمودند :
« لا تقسروا اولادکم لا رابکم لانبهم مخلوقون لزمان  غیر زمانکم » آداب و رسوم زمان خودتان را با زور و فشار به فرزندان خویش تحمیل نکنید ؛ زیرا آنان برای زمانی  غیر از زمان شما آفریده شده اند ( نصر آبادی ، رحمانی ، 1377) این سخن بیانگر پویایی تربیت می باشد و این مطلب را می رساند که تربیت دینی و شیوه های آن در هر زمان مخصوص به آن زمان است و نسخه ای ثابتی نیست که برای همه قرن ها یکسان باشد . از آنجایی که حتی افراد بی دین ، تربیت دینی را عامل ترقی و پیشرفت جوامع اسلامی می دانند بر همه مسوولان جامعه اسلامی ما لازم است در معرفی الگوهای دینی به جوانان از طریق آموزش وپرورش و رسانه ها کوشا باشند .
سوالات پژوهشي
در اين پژوهش قصد داريد به چه سوالاتي پاسخ دهيد ؟

میزان پیروی دانش آموزان در تکالیف دینی از خانواده ها تا چه اندازه است ؟

میزان پیروی دانش آموزان در تکالیف دینی از مدرسه تا چه اندازه است؟

میزان پیروی دانش آموزان در تکالیف دینی از رسانه ها تا چه اندازه است ؟

میزان پیروی دانش آموزان در تکالیف دینی از گروه همسالان  چه اندازه است ؟ ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 - تعداد اسلایدها : 25
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است. 
دانلود فایل


پاورپوینت چگونگی نگارش مقاله

چگونه مقاله بنویسم, پاورپوینت چگونه مقاله بنویسم, دانلود رایگان پاورپوینت چگونه مقاله بنویسم, دانلود پاورپوینت چگونه مقاله بنویسم, دانلود پاورپوینت در مورد چگونه مقاله بنویسم, تحقیق چگونه مقاله بنویسم, پاورپوینت آماده چگونه مقاله بنویسم, دانلو,,,

مدیریت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید