پاورپوینت کلیات بهداشت حرفه ای

پاورپوینت کلیات بهداشت حرفه ای

پاورپوینت-کلیات-بهداشت-حرفه-ای

دانلود پاورپوینت کلیات بهداشت حرفه ای،
با فرمت ppt و در 26 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
اهداف بهداشت حرفه ای
تأمین، حفظ و ارتقای وضعیت جسمی، روحی و روانی فردی و اجتماعی کارکنان همه مشاغل، پیشگیری از بروز بیماری ها و حوادث ناشی از کار و انتخاب کارگر متناسب با شغلی که قابلیت انجام آن را دارد.
فعالیت های بهداشت حرفه ای در همه سازمان ها
ایمنی  (شناسایی خطرات محیط کار و چگونگی کنترل آنها )
بهداشت محیط کار
ایمنی کار در مشاغل  :
جوشکاری
 تراشکاری
 نجاری
 غواصی
 کار در ارتفاعات
 حفر چاه و تونل
 ایمنی ساختمان و ساختمان سازی
 ایمنی ماشین آلات و ابزار
 ایمنی برق
ایمنی حریق
 ایمنی معدن
در تمام مشاغل عوامل و فاكتورهاي زيان‌آوري وجود دارند كه مي‌توانند افرادي را كه به آن شغل اشتغال دارند دچار بيماري كنند؛ به اين بيماريها، بيماري ناشي از كار يا بيماري شغلي مي‌گويند.
کارگران بیش از دیگر شاغلین در معرض حوادث ، خطرات و بیماریهای ناشی از کار قرار دارند و در نتیجه بیش از آنها  حادثه دیده و بیمار می شوند.

دانلود فایل


پاورپوینت کلیات بهداشت حرفه ای

کلیات بهداشت حرفه ای, دانلود پاورپوینت کلیات بهداشت حرفه ای, پاورپوینت در مورد کلیات بهداشت حرفه ای, تحقیق کلیات بهداشت حرفه ای, پاورپوینت درباره کلیات بهداشت حرفه ای, پاورپوینت راجع به کلیات بهداشت حرفه ای, پاورپوینت آماده کلیات بهداشت حرفه ای, تحقی,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید