پاورپوینت مدیریت دانش

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت مدیریت دانش

پاورپوینت مدیریت دانش

پاورپوینت-مدیریت-دانش

دانلود پاورپوینت مدیریت دانش،
با فرمت ppt و در 54 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مدیریت دانش چیست؟
تلاشی منظم برای توانمند ساختن اطلاعات و دانش برای رشد، جریان یافتن و ایجاد ارزش. این تلاش درباره ایجاد و مدیریت فرآیندهایی است برای اینکه دانش مناسب در زمان مناسب در اختیار افراد مناسب قرار داده شود و به افراد در به اشتراک گذاری و عمل بر اساس اطلاعات برای بهبود عملکرد سازمان کمک کند.
مدیریت دانش چیست؟
مدیریت دانش طیف وسیعی از فعالیتها است که برای مدیریت، مبادله، خلق یا ارتقای سرمایه‌های فکری در سطح کلان به کار می‌رود. مدیریت دانش طراحی هوشمندانه فرایندها، ابزار، ساختار و غیره با قصد افزایش، نوسازی، اشتراک یا بهبود استفاده از دانش است که در هر کدام از سه عنصر سرمایه فکری یعنی ساختاری، انسانی و اجتماعی نمایان می‌شود.
مدیریت دانش چیست؟
مدیریت دانش فرایندی است که به سازمانها کمک می‌کند تا اطلاعات و مهارتهای مهم را که بعنوان حافظه سازمانی محسوب می‌شود و به طور معمول به صورت سازماندهی نشده وجود دارند، شناسایی، انتخاب، سازماندهی و منتشر نمایند. این امر مدیریت سازمانها را برای حل مسائل یادگیری، برنامه ریزی راهبردی و تصمیم گیریهای پویا به صورت کارا و موثر قادر می‌سازد.
داده ها
علائم ، آمارها ، ارقام  و.....
به ترتیب منطقی کنار هم قرار میگیرند
به تنهایی معنی دار نیستند
واقعیتی از یک موقعیت یا یک مورد از یک زمینه خاص بدون ارتباط با دیگر چیزهاست.
داده ها مفهوم خاصی را القا نمی کنند
 (53- دی – احمد )
اطلاعات (توصیف داده ها )
داده های مرتبط برای دستیابی به اهداف
داده های پردازش شده اطلاعات را تشکیل می دهند
داده ها بعد از (تفکیک ،طبقه بندی ،محاسبه  و اصلاح بر اساس نیاز به اطلاعات تبدیل می شوند .
(تعداد ماشین های تولید شده در دی ماه 53  )
دانلود فایل


download

مدیریت دانش, دانلود پاورپوینت مدیریت دانش, پاورپوینت در مورد مدیریت دانش, تحقیق مدیریت دانش, پاورپوینت درباره مدیریت دانش, پاورپوینت راجع به مدیریت دانش, پاورپوینت آماده مدیریت دانش, تحقیق در مورد مدیریت دانش, ppt , pdf , تحقیق با موضوع مدیریت دانش, ,,,

گوناگون

تحقیق مدیریت کیفیت

سایر گرایش های مدیریت

تحقیق مديريت دانش

سایر گرایش های مدیریت

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper