پاورپوینت حفاظت فني و بهداشت كار

پاورپوینت حفاظت فني و بهداشت كار

پاورپوینت-حفاظت-فني-و-بهداشت-كار

دانلود پاورپوینت حفاظت فني و بهداشت كار،
با فرمت ppt و در 71 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
اهمیت حفاظت و بهداشت شغلی
اهمیت ایمنی :
با به وجودآمدن کارخانه های بزرگ ، امرحفاظت از سلامت نیروی کارازجنبه فردی به جنبه عمومی تبدیل شد،  و پس ازپیدایش مکتب روابط انسانی در مدیريت که براثرتجربیات هاثرون پدید آمد،  توجه به ایمنی اهمیت ویژه ای یافت.
هزینه های محیط های غیرایمن بسیار زیاد است به طوری که در کشوری مثل انگلستان  بیش از300 نفربین سال های 97-1996بر اثر حوادث کار جان باختند.
بطور کلی می توان گفت گاهی اوقات عدم وجود ایمنی  می تواند یک سازمان را از پا در آورد.
و افزون بر مسایل مالی دلایل مهم دیگری نیز برای اهمیت ایمنی وجود دارد مانند هزینه های درد و آلام ، خستگی ،فر سودگی و نگرانی نیروی کار را نمی توان در قالب ارقام مالی بیان کرد.
در صورتی که  این  مشکلات همواره در پی حوادث بوجود می آید.
 و به طور کلی زیانهای ناشی  از عدم  وجود ایمنی را میتوان به شرح زیر خلاصه کرد:
تاریخچه حفاظت صنعتی و رشد ایمنی شغلی
 تاریخچه مطرح شدن رشته ایمنی را با دید علمی و منظم ،      می توان به عصر ماشین و انقلاب صنعتی  نسبت داد.
با توسـعـه روز‌افزون صنایع و محیط های صنعتی،و ایجاد شرایط  فیزیكی  كاری نامناسب  ، و ،  وجود ماشین ‌آلات غول‌ پیكر با چرخ‌ دنده ها و وسایل‌ متحرك خطرناك ، مخاطرات گسترش یافت   و‌‌كشتار و نقص‌ عضو هراس‌ انگیزی در انسانها به راه افتاد.
شمار مقتولین و معیوب‌ شدگان در حوادث صنعتی به حدی رسید كه هر كس خانه و آشیانه خود را   به قصد  محل كار ترك می كرد ، دیگر امیدی به بازگشت نداشت .
دانلود فایل


پاورپوینت حفاظت فني و بهداشت كار

حفاظت فني و بهداشت كار, دانلود پاورپوینت حفاظت فني و بهداشت كار, پاورپوینت در مورد حفاظت فني و بهداشت كار, تحقیق حفاظت فني و بهداشت كارپاورپوینت درباره حفاظت فني و بهداشت كار, پاورپوینت راجع به حفاظت فني و بهداشت كار, پاورپوینت آماده حفاظت فني و بهدا,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید