پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی

پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی

پرسشنامه-نقش-رسانه-های-صوتی-و-تصویری-در-گسترش-فرهنگ-کتابخانه-و-کتابخوانی

دانلود پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی،
با فرمت word و در 2 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 14

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
برای بدست آوردن امتیاز کلی پرسشنامه، مجموع امتیازات همه سوالات را با هم جمع کنید. این امتیاز دامنه ای از 14 تا 70 خواهد داشت. بدیهی است که هر چه این امتیاز بالاتر باشد، بیانگر نقش موثرتر رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی خواهد بود و برعکس.
روایی و پایایی
در پایان نامه خسروی (1392) جهت روایی صوري پرسشنامه و صحت و سقم سئوالات، پرسشنامه در بین تعدادي از دانشجویان توزیع شد و پس از اطمینان از نتایج بدست آمده، پرسشنامه در نمونه آماري توزیع شد.
همچنین پایائی پرسشنامه یا قابلیت اعتماد آن با استفاده از روش اندازه¬گیري آلفاي کرونباخ محاسبه شد. معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفاي کرونباخ از صفر (0) به معناي عدم پایداري، تا مثبت یک (1+) به معناي پایائی کامل قرار می¬گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می¬شود. آلفای کرونباخ برای پرسشنامه پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی برابر با 76/0 می باشد.


تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1    صدا و سیما با انعكاس برنامه ها و نمایشنامه ها می تواند نقش بسزایی در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی داشته باشد.
2    برگزاری مسابقات مختلف كتابخوانی در رسانه های صوتی و تصویری، در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی موثر است.
3    صدا و سیما با آموزش عمومی روشها و اصول صحیح مطالعه به افزایش رواج فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی یاری می رساند.
4    گرامیداشت ایام خاص از قبیل هفته کتاب و کتابخوانی از سوی رسانه ها، ترویجی موثر برای فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی می باشد.
5    تكرار قالبهای نمایشی و فیلمهایی كه در آنها الگوی كتابخوانی و مطالعه لحاظ شده است، به مرور زمان یك رشته تغییرات بنیادین را در فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی جامعه ایجاد می كند.
دانلود فایل


پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی

دانلود پرسشنامه نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی, پرسشنامه آماده نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی, پرسشنامه در مورد نقش رسانه های صوتی و تصویری در گسترش فرهنگ کتابخانه و کتابخوانی, سوالات ,,,

پرسشنامه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید