پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986

پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986

پرسشنامه-هوش-معنوی-کازدین-و-همکاران-1986

دانلود پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986،
با فرمت word و در 5 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 42

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
نام گذاري عوامل
پرسشنامه 42 ماده‌اي هوش معنوي داراي 4 عامل می‌باشد . عامل اول داراي 12 ماده است . ماده‌هايي که روي از اينکه :« عامل اول قرار گرفته‌اند به روشني تفکر کلي و اعتقاد افراد را نشان مي‌دهند ) براي مثال ماده هاي يازده: از اینکه:  «گره گشاي مشکل کسي باشم خوشحال می‌شوم». و هفده: « معتقدم که نیرویی در هر لحظه حرکات و اعمال مرا هدایت و راهنمایی و رهبری می‌کند.») لذا عامل اول به عنوان « تفکر کلی و بعد انتقادی» نامگذاری گردید.
عامل دوم داراي 14 ماده مي باشد . ماده هايي که روي عامل دوم قرار گرفته‌اند به روشني توانايي مقابله وتعامل با مشکلات را نشان می‌دهند ( برای مثال ماده هشت: « مشکلات زیاد مرا دچار یذس و ناامیدی می‌کند».
ماده نوزده: « در هنگام روبه‌رو شدن با مشکلات دچار تشویش و نگرانی می‌شوم»). لذا عامل دوم به عنوان « توانایی مقابله و تعامل با مشکلات» نامگذاری گردید. عامل سوم دارای 9 ماده می‌باشد. ماده‌هایی که روی عامل سوم قرار گرفته‌اند به روشنی سجایای اخلاقی افراد را نشان می‌دهند. (برای مثال ماده بیست و پنج: « سعی می‌کنم هرگاه با یک مشکل روبه‌رو شدم، تجربیات لذت‌بخش را به خاطر آورم»). و ماده سی و یک: « کاری را که شروع می‌کنم ادامه می‌دهم و همهی‌مشکلات و دشواری‌های آن را به جان می خرم»). لذا عامل سوم به عنوان «پرداختن به سجایای اخلاقی» نامگذاری گردید.
عامل چهارم دارای 7 ماده می‌باشد. ماده‌هایی که روی عامل چهارم قرار گرفته‌اند به روشنی خودآگاهی و عشق و علاقه افراد را نشان می دهند ( برای مثال ماده شانزدهم: « ما درست در جایی قرار داریم که می‌بایستی قرار داشته باشیم و کاری را انجام می‌دادیم که می‌بایستی انجام می دادیم.») و ماده سی وهفت: « اگرچه در زندگیم اشتباهات زیادی داشتم، با این حال به خود افتخار می کنم.») لذا عامل چهارم به عنوان « خودآگاهی و عشق و علاقه» نامگذاری گردید. (کازدین و همکاران، 1986).

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1- درباره چیزهایی که خارج از عمل من است دچار نگرانی و تشویش می‌شوم.
2- اغلب مشکلات خود را بزرگتر از آنچه هست جلوه می‌دهم.
3- نمی‌توانم به سادگی مخالفت خود را با هر مسئله‌ای بیان کنم.
4- اشتباهاتم را می‌پذیرم.
5- من خوشبختی را در کمک به دیگران می‌بینم.


دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986, پرسشنامه آماده هوش معنوی کازدین و همکاران 1986, پرسشنامه در مورد هوش معنوی کازدین و همکاران 1986, سوالات پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986, طراحی پرسشنامه هوش معنوی کازدین و همکاران 1986, تحلیل ,,,

پرسشنامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper