پاورپوینت سیستم های خطی و کانولوشن

پاورپوینت سیستم های خطی و کانولوشن

پاورپوینت-سیستم-های-خطی-و-کانولوشن

دانلود پاورپوینت سیستم های خطی و کانولوشن،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 68 

بخشی از پاورپوینت :
تبدیل فوریه (Fourier  Transform) 
پس ازعبور  نور  از يك منشور ‍(Prism)  يا diffraction grating، نور به اجزا  مختلف با فركانس هاي خاص خود  (مونوكروماتيك) تجزيه مي شود.
 اين امر مشابه  تبديل فوريه (FT) است.
مي توان يــك سيگنال يك بعدي را بصورت  مجموعه اي از امواج سينوسي (با فركانس و دامنه متفاوت)  نشان داد. 
هرچه فركانس هاي  بيشتري را محاسبه نماييم تخمين فوريه يك سيگنال دقيق تر مي شود  و  اطلاعات  بيشتري  درباره شكل اوليه آن بدست مي آيد.
FT  مبتني بر اين واقعيت است كه  سيگنال دوره اي (Periodic) شامل  بي نهايت سيگنال هاي سينوسي وزن دار با فــركانس هاي متفاوت است. اين فركانس ها  عبارتند از  فركانس پايه (frequency Fundamental ) و مضارب درست اين فركانس پايه.
در تبديل فوريه، توابع پايه‌اي هم جهت(orthonormal basis function)، امواج سينوسي با فركانس‌هاي متفاوت هسنند كه در فضاي بي‌نهايت تعريف شده‌اند 
هر يك از ضرايب حاصل در تبديل فوريه توسط ضرب نقطه‌اي(inner product)   تابع ورودي و يكي از توابع پايه‌اي(basis function) بدست مي‌آيد.
اين ضرايب، در واقع، درجه شباهت بين تابع ورودي و تابع پايه‌اي مورد نظر را نشان مي‌دهد.
اگر دو تابع پايه‌اي بر هم عمود (orthogonal)  باشند، حاصل‌ضرب نقطه‌اي آنها صفر و لذا نشان مي‌دهد كه آن‌دو با هم شبيه نيستند.
بنابراين اگر سيگنال يا تصوير ورودي از اجزايي تشكيل شده باشد كه يك يا چند تابع پايه‌اي داشته باشد، سپس آن يك يا چند ضريب بزرگ و ديگر ضرايب كوچك هستند. 

دانلود فایل


پاورپوینت سیستم های خطی و کانولوشن

سیستم های خطی و کانولوشن, دانلود پاورپوینت سیستم های خطی و کانولوشن, پاورپوینت در مورد سیستم های خطی و کانولوشن, تحقیق سیستم های خطی و کانولوشن, پاورپوینت درباره سیستم های خطی و کانولوشن, پاورپوینت راجع به سیستم های خطی و کانولوشن, پاورپوینت آماده سی,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید