پاورپوینت دفتر برنامه سالانه سال تحصیلی 98-99

پاورپوینت دفتر برنامه سالانه سال تحصیلی 98-99

پاورپوینت-دفتر-برنامه-سالانه-سال-تحصیلی-98-99دانلود پاورپوینت پایه اول دبستان با موضوع دفتر برنامه سالانه،
در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.بخشی از متن این پاورپوینت :
مقدمه
امروزه برنامه ریزی به عنوان مهم ترین وظیفه مدیران آموزشی به شمار می آید. برنامه ریزی در یک مفهوم کلی عبارت است از فرآیند تعیین و تعریف اهداف سازمانی و تدارک دقیق و پیش بینی اقدامات و وسایلی که تحقق اهداف را میسر می سازد. در حقیقت، برنامه ریزی تفکر و تهیه نقشه برگزار از وضع موجود و رسیدن به موقعیت مطلوب در آینده است.
مدرسه یک سازمان با مجموعه هدفمند است که هدف اصلی آن آموزش و تربیت دانش آموزان تعریف شده است. اما هر واحد آموزشی می تواند بر اساس دیدگاه مدیریتی حاکم برآن و به اقتضای شرایط و ویژه گیهای خاص خود اهدافی را در دستور کار خود قرار دهد و برای رسیدن به این اهداف با تکیه بر امکانات مادی و منابع انسانی برنامه هایی را تدوین و به مرحله اجرا گذارد.
قطعا برنامه ریزی به عنوان امری ضروری و اجتناب ناپذیر در هر سازمانی وجود داد که این برنامه ها در آموزش و پرورش بصورت جزئی و اجرایی و زمانبندی شده در قالب برنامه سالانه و تقویم اجرایی قابل ارائه است. برنامه ریزی واحد آموزشی گر چه به امکانات انسانی و مادی مجموعه بستگی دارد اما اساس نامه را نگرش مدیریتی تشکیل می دهد که این نگرش هر آموزشگاهی همواره بر پایه اصل کرامت انسانی دشوار است و سعی در اداره مدرسه به صورت مشورتی و احترام به عقاید تمامی کارکنان، دانش آموزان و اولیای آنها در راستای قوانین اسلامی و اهداف کلی آموزش و پرورش دارد.
لذا در سال تحصیلی 1391/92 نیز همانند سالهای گذشته برنامه سالانه را تهیه نموده و سعی داریم به یاری خداوند متعال در طول سال تحصیلی آن را ملاک عمل خود قرار دهیم هر چند از آنجا که کار آموزش و پرورش چون با روح و جسم آدمی سرو کار دارد در شرایط مختلف نمی­تواند خیلی پایبند برنامه و اصول تعریف شده باشد چون هر لحظه و در هر شرایطی نیاز ویژه به خلاقیت و نوآوری در برخورد با مسائل و مشکلات وجود دارد و این موضوع کار برنامه­ریزی را بسیار دشوار می­کند و حتی ممکن است در مواقعی دست یابی به اهداف تعریف شده بسیار سخت و ناممکن شود ولی با تمام این مشکلات نمی توان منکر اصل کار شد و داشتن برنامه سالانه جزء لاینفک مدیریت هر سازمانی خصوصا مدرسه خواهد بود.دانلود فایل


پاورپوینت دفتر برنامه سالانه سال تحصیلی 98-99

پاورپوینت دفتر برنامه سالانه اول دبستان , دانلود پاورپوینت اول ابتدایی با موضوع دفتر برنامه سالانه , پاورپوینت کلاس اول در مورد دفتر برنامه سالانه , پاورپوینت کلاس اول ابتدایی , پاورپوینت پایه اول دبستان دفتر برنامه سالانه , دانلود پاورپوینت آمو,,,

کلاس اول دبستان

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید