پاورپوینت آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری

پاورپوینت آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری

پاورپوینت-آموزش-کتاب-جدید-التالیف-ریاضی-پایه-ششم-دوره-ابتدایی-موضوع-اعداد-اعشاری

دانلود پاورپوینت آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری ،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 37

فهرست:
یادآوری
یادآوری ضرب و تقسیم
تقسیم عدد اعشاری بر عدد طبیعی
تقسیم یک عدد بر عدد اعشاری
مبانی نظری
رابطه طولی درس اعشار  تا پایه پنجم
اهدف درس 
دست ورزی
بدفهمی ها و حل تمرینات چالشی
محتوای فصل

بخشی از پاورپوینت :
پیشینه  اعشار:
تا پیش از  اختراع عددهای اعشاری ،  هر واحد را به شصت  قسمت برابر تقسیم میکردند و در صورت لزوم هریک ا ز انها را نیز به 60 قسمت کوچکتر تقسیم می کردند. مانند تقسیم هر ساعت به 60 دقیقه و هر دقیقه به 60 ثانیه . انجام محاسبات با این عددها بسیار مشکل بود . دانشمندان این مشکل را حل کردند و به جای 60 قسمت به 10قسمت  تقسیم کردند.
کاربرد اعداد اعشاری:
به عنوان نمونه یکی از کاربردهای عمده این اعداد  در پزشکی  و تزریق داروست . دراین راستا می توان به گزارشی اشاره کرد که در رابطه با خطاهای  پرستاران در یکی از شبکه های رادیویی استرالیا منتشر شده است. 
در یک دوره 5 ساله در اثر خطای پرستاران حدود 2000نفر به طور  تصادفی کشته شده و 10000نفر آسیب دیده اندکه دلیل کشته شدن 400 نفر از آن ها  اشتباه در برنامه تزریق دارو بوده است. این خطای محاسباتی مرسوم است که پرستاران آن را ((مرگ  با اعشار )) نامیده اند.

دانلود فایل


پاورپوینت آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری

آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری, دانلود پاورپوینت آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری, پاورپوینت در مورد آموزش کتاب جدید التالیف ریاضی پایه ششم دوره ابتدایی موضوع اعداد اعشاری,,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
آزمون های پروانه اشتغال مهندسی معدن
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید