پاورپوینت تب خونريزی دهنده کريمه ، کنگو

پاورپوینت تب خونريزی دهنده کريمه ، کنگو

پاورپوینت-تب-خونريزی-دهنده-کريمه--کنگو

دانلود پاورپوینت با موضوع تب خونريزی دهنده  کريمه ، کنگو،
با فرمت ppt و در 24 اسلاید قابل ویرایش،

بخشی از پاورپوینت :
 تب خونريزی دهنده کرپمه کنگو (CCHF) از بيماری های ويروسی مشترک بين انسان و دام است عامل بيماری، ویروسی از خانواده بونیاویریده ((Bunyavirdae و جنس نایروویروس (Nairovirus)است.
 
مقاومت ویروس در برابر حرارت کم بوده در دمای ◦c56 به مدت 30 دقیقه از بین می رود. در خون به مدت 10 روز در دمای ◦c 40 مقاومت میکند.
 
ویروس در برابر ضد عفونی کننده ها به ویژه ترکیبات اسیدی مقاومت ندارد، بنابراین در محیط اسیدی ایجاد شده پس از جمود نعشی در گوشت از بین می رود.  
 اولین بار درسال1944- 1945،ابتلای 200 نفر در شبه جزیره کریمه در اوکراین(اتحاد جماهیر شوروی سابق) .
1956 کشف علائم مشابه در کشور کنگو (زئیرZair) در قاره آفریقا.
درایران،اولین بار در سال 1978 در مطالعه بر روی کنه های جدا شده از دام ها.
امروزه در اکثر کشور های همسایه ایران مثل عراق، پاکستان،افغانستان،ترکیه،کشورهای عربی و...بیماری شایع می باشد .
 درایران طی چند سال اخیر دراستانهای خوزستان،بوشهر،چهارمحال بختیاری، سیستان و بلوچستان،آذربایجان غربی،یزد،کرمان،تهران،اصفهان و فارس گزارش شده است.
دانلود فایل


پاورپوینت تب خونريزی دهنده کريمه ، کنگو

پزشکی , پرستاری , تب خونريزی دهنده کريمه , کنگو, دانلود پاورپوینت تب خونريزی دهنده کريمه , کنگو, پاورپوینت در مورد تب خونريزی دهنده کريمه , کنگو, تحقیق تب خونريزی دهنده کريمه , کنگو, پاورپوینت درباره تب خونريزی دهنده کريمه , کنگو, پاورپوینت راجع,,,

پرستاری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید