پاورپوینت کاهش سطح هوشیاری

پاورپوینت کاهش سطح هوشیاری

پاورپوینت-کاهش-سطح-هوشیاری

دانلود پاورپوینت با موضوع کاهش سطح هوشیاری،
با فرمت ppt و در 14 اسلاید قابل ویرایش،

بخشی از پاورپوینت :
وضعیتهائی که ممکن است باعث تغییر سطح هوشیاری شوند
  شوک
  مصرف زیاده از حد مواد مخدر یا مسمومیت
  پس از تشنج ( بیمار دچار تشنج شده و حالا شروع به بهوش آمدن کرده
    است )
   عفوت
    آسیب تروماتیک به سر
   کاهش مقادیر اکسیزن به علت راه هوائی یا تنفس ناکافی ( هیپوکسی)
   مست شدن با الکل و یا مواد مخدر
   سکته مغزی
  دیابت نوع ]] و]
1- لانست و دستگاه لانست را آماده کنید. لانست به تنهائی می تواند برای سوراخ کردن انگشت به کار رود. هر چند معمولاً برای بیمار راحت تر و برای EMT-B آسانتر است که از نوعی دستگاه لانست برای سوراخ کردن انگشت جهت به دست آوردن نمونه خون استفاده کند. دستگاه لانست سنجش عمق سوراخ را آسانتر       می کند و این کار را بسیار سریع انجام می دهد.
2- در صورت امکان اجازه دهید بازوی بیمار درکنار او آویزان شود. این امر جریان بهتری را به سوی انگشت ایجاد می کند. اگر انگشتان بیمار سرد هستند ، با قراردادن آنها به مدت کوتاه درمیان دستانتان آنها را سریعاً گرم کنید. در این صورت جریان خون بهتری به انگشت و در نتیجه نمونه بهتری فراهم خواهد آمد.
3- نوار تست جدید را از ویال بردارید. نوار تست را درون دستگاه قرار دهید،، گلوکومتر به طور خودکار روشن خواهد شد. ( این مرحله بسته به نوع گلوکومتر ممکن است متفاوت باشد. طبق توصیه های کارخانه سازنده عمل کنید)
4- شماره کد روی صفحه LED را با شماره کد روی ویال نوار تست مطابقت دهید.
5- وقتی که علامت قطره خون روی صفحه LED روشن شد، برای ادامه تست آماده هستید.
6- انگشت را از نزدیک محل سوراخ شدن بگیرید. قبل از سوراخ کردن محل را با یک پنبه الکل تمیز کنید و بگذارید کاملاً خشک شود. انگشت را با فشار آوردن نیرو به سمت نوک آن فشار دهید.
دانلود فایل


پاورپوینت کاهش سطح هوشیاری

پزشکی , پرستاری , کاهش سطح هوشیاری, دانلود پاورپوینت کاهش سطح هوشیاری, پاورپوینت در مورد کاهش سطح هوشیاری, تحقیق کاهش سطح هوشیاری, پاورپوینت درباره کاهش سطح هوشیاری, پاورپوینت راجع به کاهش سطح هوشیاری, پاورپوینت آماده کاهش سطح هوشیاری, تحقیق در مورد ,,,

پرستاری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید