پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian

پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian

پاورپوینت-نماد-شناسی-در-فیلم-conan-the-barbarian

دانلود پاورپوینت با موضوع نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian،
با فرمت ppt و در 126 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :
در ابتداي فيلم نشان ميدهد كه قهرمان فيلم در يك جنگ به دنيا مي آيد و در كشاكش نبرد ، پدرش شكم مادر بچه را كه در اثر جراحات جنگي در حال مرگ است مي درد و بچه را بيرون مي آورد. اینگونه منجی یهود به دنیا می آید.
قوم يهود همواره در طول تاريخ به دلايلي مورد كشتار و آزار قرار گرفته ، و آنها بر مبناي متن تورات و تلمود همواره منتظر منجي قوم خود هستند كه آنها را از آزار بيگانگان نجات داده و حكومت جهاني يهود را بر پا دارد . سكانس اول فيلم به اين مطلب اختصاص يافته است.
پدر قهرمان فيلم بازيگر مشهور نقش Hell Boy در فيلم پسر جهنمي بوده و همواره به عنوان يك شخصيت فداكار و دلاور در فيلمهاي مختلف معرفي شده است . پدر قهرمان فیلم رئيس قبيله بوده و با توجه به كد گذاري كه در فيلمهاي قبلي در ذهن مخاطب انجام شده ، رئيس قبيله كه نماد قبيله است به صورت  ناخودآگاه به عنوان فردي دلاور و فداكار در ذهن بيننده جاي مي گيرد.
دانلود فایل


پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian

روانشناسی , علوم تربیتی , نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian, دانلود پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian, پاورپوینت در مورد نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian, تحقیق نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian, پاورپوینت درباره نماد ش,,,

روانشناسی و علوم تربیتی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
روانشناسی و علوم تربیتی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید