پاورپوینت درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی

پاورپوینت درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی

پاورپوینت-درمان-شناختی-و-رفتاری-در-روانشناسی

دانلود پاورپوینت با موضوع درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی،
در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
تعریف درمان شناختی رفتاری :
رویکرد نسبتاً نوپایی است که می خواهد فرد را در بافت یا زمینه ی زیستی ،اجتماعی و فرهنگی خود قرار دهد و با تکیه بر اصول و قواعد برخاسته از رشته های مختلف روانشناسی و سایر علوم وابسته ،سالم زیستن و سالم اندیشیدن را به او بیاموزد.
از تلفیق دو رویکرد رفتار درمانی (عمدتاً شرطی سازی کلاسیک و شرطی سازی کنشگر)، و رویکرد شناختی- چه در قالب شناخت درمانی و چه در چارچوب روان شناسی شناختی  پدید آمد.
بنیادهای نظریه ای:
شناخت، رفتار و احساس فرد را کنترل می کند.
 *   این نظریه، به اهمیت یادگیری و تاثیرات محیطی بر رشد شخصیت فرد، بها می دهد.در حالیکه به فرایند پردازش و شناخت نیز به عنوان میانجی هایی در درمان اختلالهای روان شناختی، می نگرد.
 *  درک فرد از وقایع یا اطلاعات پیرامونش، سلامت روانی و عاطفی او را تحت تاثیر قرار می دهد.
 *  علت ایجاد اختلالات روان شناختی، یا بالعکس رشد ویژگی های شخصیتی مثبت و رفتارهای سازگارانه همگی به ارزیابی فرد از محرک های محیطی و گرایش های درونی او نسبت به آنها، باز می گردد.

دانلود فایل


پاورپوینت درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی

روانشناسی , علوم تربیتی , درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی, دانلود پاورپوینت درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی, پاورپوینت در مورد درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی, تحقیق درمان شناختی و رفتاری در روانشناسی, پاورپوینت درباره درمان شناختی و رفتاری ,,,

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید