پاورپوینت خودکشی

پاورپوینت خودکشی

پاورپوینت-خودکشی

دانلود پاورپوینت با موضوع خودکشی،
در قالب ppt و در 47 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
خودكشي به معناي نابود كردن و از بين بردن خود، پديده اي است كه ساليان دراز از روابط عشيره اي و سنتي تا روابط پيچيده شهرهاي امروزي، گريبان بشر را گرفته و در فرازو نشيب تحولات اجتماعي قلب و روح خانواده ها و اجتماع را آزرده است. زندگي شهري، انبوهي جمعيت،عدم تجانس افراد با هم، احساس غربت و تنهايي ناشي از آن، كاهش محبت خانوادگي و رها شدن فرد به سرنوشت خود،هم چشميها، پيدا شدن آرزوهاي دور و دراز زندگي مادي، محروميت در عشق، فقر مادي و دهها عامل ديگر آنچنان ناراحتي هايي براي افراد فراهم آورده كه فرد تنها راه نجات خود را در نابودي خويشتن جستجو مي كند.
در فرا راه رشد و توسعه اقتصادي-اجتماعي،هرچه بر پيچيدگي روابط و مناسبات اجتماعي افزوده مي شود، فاصله طبقاتي از هم بيشتر مي گردد و سرخوردگيها فزوني مي يابد و در نهايت به افزايش تعداد خودكشي منجر مي شود. از هم گسيختگي پيوندهاي سنتي و همبستگيهاي اجتماعي و نيز بيگانه شدن با ارزشها و هنجارهاي جامعه خودي، موجب فزوني نرخ خودگشي در جامعه ها بويژه در جامعه هاي صنعتي گرديده است. رشد و گسترش آسيب هاي اجتماعي و رواني در جوامعي كه حالتي انتقالي را طي مي كنند امري گريز ناپذير است. شكي نيست كه جامعه ايران امروز در حال طي دوران گذار است. اين گذار كه آن را گذار ار مرحله سنت به مدرنيته مي نامند با مسائل و مشكلات خاص اجتماعي و فرهنگي توام است ( معاونت امور فرهنگي و پيشگيري سازمان بهزيستي كشور،1380). خودكشي يكي از اين آسيب هاي اجتماعي است(shafer & pfeffer,1999) و اگرچه مشكلي تراژيك در سلامت عمومي محسوب مي شود، بالقوه قابل پيشگيري است.
اصطلاح خودكشي اول بار ظاهرا در نيمه اول قرن 17 بكار رفته است. در اواخر قرن 19 مطالعه نوين خودكشي را اميل دوركيم در جامعه شناسي و زيگموند فرويد در روانشناسي شروع كرده اند. بر اساس گزارش هاي رسمي سازمان جهاني بهداشت در سال1996، هر ساله حداقل 500 هزار نفر در جهان از طريق خودكشي به زندگي خود پايان مي دهند. اين در حالي است كه براورد واقعي خودكشي هر ساله 2/1 ميليون نفر است(Roy,2000). همچنين تخمين زده مي شود كه تعداد موارد اقدام به خود كشي 8 تا10 برابر خودكشي هاي موفق است و احتمالا هيچ كشوري وجود ندارد كه آمارهاي داخلي قابل اعتمادي درباره تعداد موارد اقدام به خودكشي داشته باشد(مورون،1365). مقايسه بين المللي خودكشي از آن رو مشكل است كه در فرهنگ هاي مختلف معاني و تعاريف متعددي براي خودكشي وجود دارد و نحوه ثبت مرگ نيز بسيار متفاوت است.(Kolmos & Bach,1987)
دانلود فایل


پاورپوینت خودکشی

روانشناسی , علوم تربیتی , خودکشی, دانلود پاورپوینت خودکشی, پاورپوینت در مورد خودکشی, تحقیق خودکشی, پاورپوینت درباره خودکشی, پاورپوینت راجع به خودکشی, پاورپوینت آماده خودکشی, تحقیق در مورد خودکشی,کودک , بالینی , اجتماعی , رشد , سازمانی ,,,

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید