پاورپوینت بررسی دوران سالمندی

پاورپوینت بررسی دوران سالمندی

پاورپوینت-بررسی-دوران-سالمندی

دانلود پاورپوینت با موضوع  بررسی دوران سالمندی،
در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
هرچند سالمندي فرآيند مداومي در زندگي انسان است، ولي اينكه دقيقا از چه سني آغاز مي شود و چه وقت    مي توان فردي را سالخورده تلقي نمود مشخص        نمي باشد! چرا كه هركس ممكن است در سن خاصي    پير شود، به طوري كه برخي افراد در سنين نسبتا جواني پير ميشوند و بعضي تا دير زماني جوان مي مانند.
سالمند كيست؟
بر اساس تعريف سازمان جهاني بهداشت هر فرد بالاي 60 سال سالمند تلقي مي شود.
در اغلب جوامع از جمله کشور ایران مرز قراردادي 60 سال سن، يعني زماني كه فرد از خدمت بازنشسته می شود ، آغاز سالمندي را نشان ميدهد و به همين دليل افراد 60 ساله و بالاتر به عنوان سالمندان يك كشور شناخته ميشوند.
 اگر چه در بعضي منابع ديگر، 65 سالگي به عنوان مرز مشخص كننده در نظر گرفته شده است.
شايان ذكر است كه ابن سينا در كتاب قانون در طب، جرجاني در ذخيره خوارزمشاهي و مولوي در كتاب مثنوي، سن 60 سالگي را مرز ورود به سالخوردگي قلمداد نموده اند.

دانلود فایل


پاورپوینت بررسی دوران سالمندی

روانشناسی , علوم تربیتی , بررسی دوران سالمندی, دانلود پاورپوینت بررسی دوران سالمندی, پاورپوینت در مورد بررسی دوران سالمندی, تحقیق بررسی دوران سالمندی, پاورپوینت درباره بررسی دوران سالمندی, پاورپوینت راجع به بررسی دوران سالمندی, پاورپوینت آماده ,,,

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید