پاورپوینت توسعه معنوی کارکنان

پاورپوینت توسعه معنوی کارکنان

پاورپوینت-توسعه-معنوی-کارکنان

دانلود پاورپوینت با موضوع توسعه معنوی کارکنان،
در قالب ppt و در 36 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
سرآغاز تاکنون رویکرد های مطالعاتی در زمینه های رهبری ، فرهنگ سازمانی و مدیریت منابع انسانی توجه اندکی به اعمال و عقاید مذهبی و معنوی در محیط کار داشته اند. در مدل های غیر مذهبی کسب وکار ، دین و مذهب جزء مسائل شخصی هر فرد به شمار می آمدند و به این ترتیب لزومی به مطرح کردن آنها در درون سازمان مشاهده نمی شد. در سال های اخیر معنویت در اجتماع و در محیط کار از اهمیت زیادی بر خوردار شده است . معنویت سازمانی از جمله دریچه های نوینی است که در حوزه رفتار سازمانی گشوده شده است.
توجه به معنویت از موضوعات تفننی و زودگذر نیست بلکه موضوعی است که ماهیت زیر بنایی کارها را تغییر می دهد . دیگر کار کردن موجب توسعه منابع انسانی نخواهد شد ، بلکه کاری که همراه با معنویت باشد ، موجب می گردد که کارکنان قادر به توسعه شخصی خود و به تبع آن سازمان باشند. در این صورت افراد به دنبال معنای واقعی کار خواهند بود  و به عواملی فراتر از موضوعات مادی که در مبادلات میان افراد .مستقل از هم مطرح می گردد ، توجه خواهند نمود. به همین خاطر کارکنان در جست و جوی این هستند که ارتباطی میان زندگی کاری و معنوی خود برقرار سازند تا قادر به کار اجتماعی بوده و هدف و چشم اندازی یکپارچه برای خود ایجاد نمایند.
دانلود فایل


پاورپوینت توسعه معنوی کارکنان

روانشناسی , علوم تربیتی , توسعه معنوی کارکنان, دانلود پاورپوینت توسعه معنوی کارکنان, پاورپوینت در مورد توسعه معنوی کارکنان, تحقیق توسعه معنوی کارکنان, پاورپوینت درباره توسعه معنوی کارکنان, پاورپوینت راجع به توسعه معنوی کارکنان, پاورپوینت آماد,,,

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید