پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری

پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری

پاورپوینت-مدیریت-ارتباط-با-مشتری

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت ارتباط با مشتری،
در قالب ppt و در 109 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
آیا بازاریابی همان فروش است؟
نباید بازاریابی را را به مفهوم قدیمی آن یعنی فروش (معرفی محصول و فروش) در نظر آورد، بلکه باید به مفهوم نوین آن یعنی برآوردن نیاز مشتری توجه کرد.
سازمان ها برای بقا و دوام خود می بایست همواره از وضعیت محصولات و خدمات در بازار از لحاظ میزان فروش، علل شکست یا موفقیت محصول یا خدمات خود در مقابل رقبا، نگرش مشتریان نسبت به محصول یا خدمات سازمان، فرصت های جدید بازار، نیازهای آتی مشتریان و... اطلاعات کسب کنند و این کار از طریق فعالیت های بازاریابی انجام می گیرد. چون امروزه سازمانها از روش های پیچیده تر بازاریابی استفاده می کنند و هر روز به تعداد شرکت های رقیب افزوده می شود باید درباره اثربخشی راهها، روشها و ابزارهای بازاریابی اطلاعات بیشتری به دست آورد. تغییرات محیطی سریع نیز باعث شده تا ضرورت استفاده از اطلاعات بازاریابی بیش از پیش شود.
بازاریابی یک هنر است که هر کس به میزان بیشتری از آن مطلع باشد و بهتر از آن استفاده کند موفق تر است.  در تحقیقات بازاریابی درباره توان بالقوه بازار، سهم بازار، میزان رضایت مشتری، میزان پایگاه و جایگاه در بازار، رفتار خریدار و همچنین شیوه های قیمت گذاری، نوع محصول، توزیع و ترویج و گسترش فروش و نوع فعالیت رقبا مطالعه و تحقیق می شود.
ابزار فروش موفق کدامند؟
برای این که بازاریابی بتواند نیازهای مشتری را درک کند، باید محصولاتی را تولید و ارایه نماید که دارای بالاترین ارزش باشند، قیمت گذاری، توزیع، ترویج و تبلیغ را به روشی کارساز انجام دهد.
به طور حتم یک چنین محصولاتی به راحتی فروش خواهند رفت. 
دانلود فایل


download

مدیریت ارتباط با مشتری, دانلود پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری, پاورپوینت در مورد مدیریت ارتباط با مشتری, تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری, پاورپوینت درباره مدیریت ارتباط با مشتری, پاورپوینت راجع به مدیریت ارتباط با مشتری, پاورپوینت آماده مدیریت ارتباط ,,,

سایر

تحقیق مدیریت کیفیت

سایر گرایش های مدیریت

تحقیق مدیریت کیفیت

سایر گرایش های مدیریت

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper