پرسشنامه کارآفرینی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه کارآفرینی

پرسشنامه کارآفرینی

پرسشنامه-کارآفرینی

دانلود پرسشنامه کارآفرینی،
در قالب word و در 3 صفحه، قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 22

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
کل امتیازات 22 ویژگی را با یکدیگر جمع ببندید. امتیاز حداقل 44- و امتیاز حداکثر 44+ خواهد شد.
الف. اگر امتیاز حاصله بین 22- و صفر قرار گیرد، نشانگر آن است که فرد با این مشخصه ها فاصله زیادی دارد. در حقیقت برای کارآفرین شدن بایستی تلاش زیادی به خرج دهد.
ب. اگر امتیاز حاصله بین 22- و 44- باشد و امتیازات به 44- نزدیکتر باشد، نشانگر آن است که فرد اصلا فاقد ویژگی کارآفرینی است و امیدی نمی رود که به این زودی به این مهارت دست یابد.
ج. اگر مجموع امتیازات فرد بین صفر و 22+ باشد، نشان دهنده آن است که فرد کمی از ویژگی کارآفرینان را با خود دارد و هر چه به 22+ نزدیکتر شود به کارآفرینی شخص افزوده می گردد.
د. اگر مجموع امتیازات حاصله بین 22+ و 44+ قرار گیرد، حکایت از آن دارد که فرد کارآفرینی زیادی با خود به همراه دارد و هر چه به 44+ نزدیکتر می شود به کارآفرینی فرد افزوده می شود.
در حقیقت امتیاز بالاتر که به صورت مثبت بیان شده، بیانگر این واقعیت است که فرد سهم بیشتری از صفات مشخصه مشترک با کارآفرینان موفق را دارد.

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1.    اعتماد به نفس
2.    نیرومند و ساعی
3.    توانایی به کارگیری ریسک های حساب شده
4.    انعطاف پذیری
5.    واکنش مثبت به کارهای چالشی

دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه کارآفرینی, پرسشنامه آماده کارآفرینی, پرسشنامه در مورد کارآفرینی, سوالات پرسشنامه کارآفرینی, طراحی پرسشنامه کارآفرینی, تحلیل و تفسیر پرسشنامه کارآفرینی, فرمتword پرسشنامه کارآفرینی, روایی , پایایی , روانشناسی, متغیر,doc , pdf , آزمون ,,,

پرسش نامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

سایت خبری پیشرفته php

طراحی وب و برنامه نویسی وب

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper