پاورپوینت پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری

پاورپوینت پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری

پاورپوینت-پایه-گذاری-و-مدیریت-یک-رجیستری-بیماری

دانلود پاورپوینت با موضوع پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری،
در قالب ppt و در 31 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
چرا به یک PR نیازمندیم؟
PR و اصولاً Data base ها، ابزار کلیدی برای انجام مطالعات بالینی می باشند.
همچنین PR و DB ها در پیشرفت برنامه های مراقبت از بیماران، برنامه ریزی سلامت آنان و همچنین افزایش کیفیت زندگی آنان مؤثرند.
این ابزارها، راههای برای جمع آوری یک حجم بزرگی از داده ها و اطلاعات کمیاب هستند که اگر بصورت صحیح جمع آوری شده باشند، خالی از bias بوده و بسیار مناسب برای مطالعات اپیدمیولوژیک بالینی می باشند.
تعریف کمیته ملی اطلاعات و آمار سلامت ایالات متحده آمریکا از PR
PR عبارت است از یک سیستم سازمان یافته که کار جمع آوری، ذخیره سازی، بازیابی، تجزیه و تحلیل و اشاعه اطلاعات افراد خاصی که دارای بیماری بخصوصی هستند یا شرایط خاصی (مثلاً risk factor) را دارند که انها را مستعد به وقوع یک رویداد مرتبط با سلامت بنماید.
همچنین این اطلاعات می تواند شامل اطلاعات تماس فرد با مواردی شناخته شده یا مشکوک باشد که منجر به عوارض نامطلوبی در سلامت فرد بگردند.
Population vs Clinical
Population based Registry: یا ثبت مبتنی بر جمعیت، عبارتست از ثبت اطلاعات بیمارانی که در یک منطقه جغرافیایی خاص ساکن بوده و اطلاعات کلیه افراد آن جمعیت ثبت گردد.
Clinical Based Registry: ثبت اطلاعات بر پایه مراجعین به مراکز درمانی خاص که در این حالت پوشش جمعیتی ممکن است روشن نباشد

دانلود فایل


پاورپوینت پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری

پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری, دانلود پاورپوینت پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری, پاورپوینت در مورد پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری, تحقیق پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیماری, پاورپوینت درباره پایه گذاری و مدیریت یک رجیستری بیمار,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید