پاورپوینت تئوري مديريت پيشرفته

پاورپوینت تئوري مديريت پيشرفته

پاورپوینت-تئوري-مديريت-پيشرفته

دانلود پاورپوینت با موضوع تئوري مديريت پيشرفته،
در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
تئوري سازمان
علمي است كه به مديران سازمانها كمك مي كند به طور موثر ، سازمان شان را با محيط بيرون تطبيق دهند و  موفقيت سازمان خود را در محيط رقابتي پيچيده امروزي تضمين كنند .
تئوري سازمان ، مديران را با انواع سازمان ها و مزايا و معايب هر كدام از آن ها آشنا مي كند مديريت اسلامي :
به طور كلي تا سال 2014 ميلادي از جمعيت 7 ميلياردي در جهان ، بيش از 2 ميليارد نفر مسلمان بوده اند و اين روند در حال افزايش است ، بدين ترتيت تعريف مديريت از ديدگاه اسلام حائز اهميت مي باشد .
ازديدگاه اسلام ، سازمان امانتي است در اختيار مديران ، لذا مديران بايد اين امانت را به درستي حفظ نموده و به هدف اصلي كه همانا خدمت به مردم است فكر كنند .
فعاليت هاي كسب و كار در اسلام متاثر از 2 اصل هستند :
1- تسليم بودن به نظام اخلاقي خداوند
2- همدلي و بخشندگي بر پايه عدالت
طبق آيه قرآن كه مي فرمايد : پروردگار شما همان خدايي است كه آسمان و زمين را در شش روز آفريد ، سپس بر عرش استيلا يافت و كار آفرينش را تدبير مي كند . شفاعتگري جز پس از اذن او نيست ، اين است خدا پروردگار شما ، پس او را بپرستيد . آيا پند نمي گيريد .
همه آيات نشان از اهميت توجه به خدا و آخرت در زندگي انسانهاست
دانلود فایل


پاورپوینت تئوري مديريت پيشرفته

تئوري مديريت پيشرفته, دانلود پاورپوینت تئوري مديريت پيشرفته, پاورپوینت در مورد تئوري مديريت پيشرفته, تحقیق تئوري مديريت پيشرفته, پاورپوینت درباره تئوري مديريت پيشرفته, پاورپوینت راجع به تئوري مديريت پيشرفته, پاورپوینت آماده تئوري مديريت پيشرفته, تحقی,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید