پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی

پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی

پاورپوینت-تحلیل-محتوای-کتاب-ریاضی-پنجم-ابتدایی

دانلود پاورپوینت با موضوع تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی،
در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
سهم ریاضیات در آموزش
قرنها رياضيات در آموزش به عنوان والاترين درس براي تربيت قدرت استدلال ، تلقي مي شد . متعارفترين پاسخ مردم به اين پرسش كه چرا اين درس ( رياضيات  ) در مدرسه هست همین جمله ی بالا می باشد .
ويوس(اسپانيايي سده شانزدهم ) گفت : ( رياضيات درسي است براي نمايش قدرت ذهني . ) 
بنابراين آموزش رياضيات بر اين ضرورت تأكيد دارد كه كودكان ساختار رياضي را فراگيرند  نه اينكه صرفا' در محاسبات روزمره مهارت پيدا نمايند . زيرا بدون درك ساخت رياضي و تكنيك محاسبات مربوطه نمي توان در حل مسائل واقعي پيشرفت زيادي كرد .
وقتي كه كودك رياضيات را مي آموزد كه با اشياء واقعي مورد علاقه خود بازي كند و آنها را مورد كنكاش قرار دهد و آن وقت بتواند ساختار ذهنی پیدا کند و در زندگی روزمره به کار گیرد. 
اهداف برنامه ريزي
رياضيات بايد به آماده سازي دانش آموزان هم براي مطالعه درسهاي ديگر و هم در اين كه از عهده خواست ها و مسايل رياضي كه احتمالا' بيرون مدرسه مواجه مي شوند بر آيند كمك كند . بنابر اين انگيزش دانش آموزان براي آموختن رياضيات وابسته به دو جنبه است : 
الف - سودمندي               ب - لذت 
سودمندي بايد با هدفهاي مستقيم رياضي گره بخورد : شاگردان بايد متقاعد شوند كه با دانش و درك ريـاضي ، قـدرت مـطلوب را كـسب خـواهند كـرد . از اين لحاظ  (( لذت )) نبايد فقط براي دانش آموزان تأمين شود ، اين نيز همان اندازه مهم است كه برنامه هاي درسي چنان باشند كه آموزگاران را به كسب لذت از كارشان تشويق كنند .

دانلود فایل


پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی

تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی, دانلود پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی, پاورپوینت در مورد تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی, تحقیق تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی, پاورپوینت درباره تحلیل محتوای کتاب ریاضی پنجم ابتدایی, پا,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید