پاورپوینت بازارهای شناور در بانکوک

پاورپوینت بازارهای شناور در بانکوک

 

 

 

 

 

پاورپوینت بازارهای شناور در بانکوک با 22 اسلاید قابل ویرایش می باشد

در این پاورپوینت به معرفی بازارهای بانکوک در تایلند به طور مختصر پرداخته شده است و بیشتر این پاورپوینت تصاویری از بارارهای شناور بانکوک می باشد 

بازارهای شناور در بانکوک، پایتخت تایلند از دیدنی های جالب توجه آسیای جنوب شرقی است.

دست فروشان درقایق های چوبی روی رودخانه اصلی شهر، اجناس خود را برای فروش عرضه

می کنند.این شیوه خاص فروش کالا ناحیه ای تجاری و گردشگری به وجود آورده است که تقریباً همه گردشگران خارجی از آن بازدید می کنند.

این بازار از قدیم‌الایام یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری تایلند بوده است. این بازار دیدنی که با هزاران رنگ زیبا تزیین می‌شود، محصولات متنوعی دارد. انوع سوغات، عروسک‌های سنتی، میوه‌های تازه، کیف‌های گلدوزی شده با دست، سوپ نودل و کلاه‌های حصیری بزرگ را در گوشه و کنار این بازار خواهید دید.

این بازار، مشهورترین بازار شناور تایلند است که در ۱۰۰ کیلومتری مرکز شهر بانکوک قرار دارد. علاوه بر خرید میوه‌های استوایی و سبزیجات تازه و انواع سوغات، در این بازار می‌توانید بهترین غذاهای محلی تایلند را امتحان کنید. مناظر رنگارنگ و دیدنی این بازار، فرصت‌های بی‌نظیری برای علاقه‌مندان به عکاسی هستند. اگر می‌خواهید از سیل جمعیت و گرمای هوا دور بمانید، بهتر است که صبح زودتر به این بازارهای شناور سر بزنید.یکی از چیزهایی که در این بازار حتما باید امتحان کنید، غذاهای لذیذ تایلندی هستند که در قایق‌های کوچک و جلوی چشم شما با مواد تازه تهیه می‌شوند. 


دریافت فایل


پاورپوینت بازارهای شناور در بانکوک

پاورپوینت ,پاورپوینت بازارهای شناور در بانکوک, پاورپوینت تایلند ,پاورپوینت تایلند بازارهای شناور, پاورپوینت بازارهای شناور, بازارهای شناور

علوم انسانی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید